رزمنده دوران دفاع مقدس در گفتگو با کوله بار عنوان کرد

نقش فرماندهان جوان دفاع مقدس در خلق حماسه های ماندگار

انصاری جابری گفت:تصمیمات گرفته شده در دوران دفاع مقدس توسط فرماندهان جوان اتفاقات بزرگی و ماندگاری را رقم زد که نیازمند است این قابلیت ها و تدابیر به اشکال گوناگون به نسل جوان و نوجوان امروزی منتقل شود.

رحیم انصاری جابری در گفتگو با کوله بار اظهار داشت:تصمیمات گرفته شده در دوران دفاع مقدس توسط  فرماندهان جوان اتفاقات بزرگی و ماندگاری  را رقم زد که نیازمند است این قابلیت ها و تدابیر به اشکال گوناگون به نسل جوان و نوجوان امروزی منتقل شود.

 

 

این استاد دانشگاه با اینکه جوانان به واسطه جذابیت های دروران دفاع مقدس رهسپار مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس می شوند اظهار داشت: جوان،زمانی که در این مکتب انسان ساز قرار می گیرد با نگاه به رشادت ها و افتخار آفرینی های رزمندگان در دوران طلایی دفاع مقدس، شروع به خودسازی و تقویت ویژگی های رفتاری خود می کند.

 

 

وی ادامه داد: این تاثیر پذیری و تقویت رفتاری در نهایت به هم جهت شدن با مسیر شهدا خواهد انجامید  و اثر بخشی حاصل شده آنقدر ماندگار خواهد بود که در روح با قی خواهد ماند.

 

 

انصاری جابری یاد آور شد: حضور در مناطق عملیاتی دفاع مقدس و  عبور از میادین مین و یادمان های به جای مانده از دوران دفاع مقدس جوان و مخاطب امروزی را با رشادت های خلق شده توسط نوجوانان 14-15 ساله این سرزمین سبب درونی کردن  و الگو پذیری از همسالان خود خواهد بود.

 

 

این استاد دانشگاه یکی از اقدامات مورد نیاز در این راه را استفاده از راویان متخصص  با پرداختن و تاکید بر واقعیات جنگ دانست.

 

 

رزمنده دوران د فاع مقدس در پایان با بیان اینکه راهیان نور متعلق به همه جامعه است و درسالیان اخیر تمامی اقشار جامعه در این حرکت عظیم شرکت داشته اند اظهار داشت: یکی از موضوعاتی که در این راه میتواند مهم و کاربردی تلقی شود حضور فرماندهان گردان دوران دفاع مقدس  بعنوان راوی است.

 

 

انتهای پیام/م

 

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها