وظایف بسیج رسانه همچون بسیجیان دوران جنگ و مدافعان حرم باشد

فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: بسیج رسانه مانند بسیجیانی که آن طرف مرز جغرافیایی مشغول به رشادت هستند و معادلات دشمن را بهم می ریزند باشد و تا مرز شهادت گام بردارد.

به گزارش کوله بار، سردار رحمت الله صادقی در سومین جلسه شورای همفکری و اندیشه سازمان بسیج رسانه استان گلستان با اشاره به رسالت و تکلیف بسیج رسانه اظهار کرد: زمانی که دشمنان انقلاب اسلامی در مقابله با روش نظامی ما مأیوس شدند، به تغییر رفتار ما روی آوردند که بخشی در حوزه رسانه و بخشی نفوذ در عرصه های تصمیم سازی نظام و بسیج است.

وی افزود: در تخریب ساختار علاوه بر اینکه دشمن به موفقیت نرسید جغرافیای طبیعی انقلاب اسلامی توسعه پیدا کرد که استکبار جهانی به فکر تغییر ساختار کشورهای متاثر از تفکر انقلابی افتاد.

فرمانده سپاه نینوا گلستان با اشاره به اینکه بسیج رسانه با معرفی بسیج شاخص در هر سال مسیر خود را مشخص می‎کند، گفت: یک فعال رسانه بسیجی که راه شهدا را الگوی خویش قرار داده است رسالت سنگینی بر عهده دارد لذا در این مسیر نباید راه را گم کنیم.

سردار صادقی با اشاره به اهمیت انقلاب اسلامی تصریح کرد: انقلاب اسلامی با شرق و غرب درحال درگیری است، ما انقلاب نکردیم که دولتی را برکنار کنیم یا اینکه دولتی را برقرار کنیم، بسیج هم طبق آیه شریفه" وَ أَعِدُّوا لَهُمْ مَا اسْتَطَعْتُمْ مِنْ قُوَّةٍ وَ مِنْ رِباطِ الْخَيْلِ تُرْهِبُونَ" ادعا کرده است که ظرفیت های موجود را کنار هم جمع کند.

وی در ادامه با تشریح بیانات مقام معظم رهبری خاطر نشان کرد: رهبر معظم انقلاب فرمودند: "خرمشهرهای جدیدی در پیش داریم"، این پیام رهبر انقلاب نشان از این است که افکار در تسخیر استکبار جهانی است، خرمشهرهای جدید که نیاز به فتح دارد چگونه باید از آن دفاع کرد، این خرمشهر ما عین زمان جنگ نیاز به یک سری امکانات برای مقابله دارد.

فرمانده سپاه نینوا گلستان افزود: امروز باید بیاندیشیم دشمنی که در مرزهای طبیعی ما آنچنان ادب شده که قدرت حضور در مرزهای ما ندارد چگونه توانسته به مرزها و تفکرهای فکری ما حمله کند.

وی گفت: این وظیفه بسیج رسانه است تا ابزار های لازم را در مقابله با این طرز تفکر پیش رو به کار ببندد و ایستادگی کند، باید بسیج رسانه در پیش برد اهداف انقلاب اسلامی و رسالت های انقلابی گام بردارد.

فرمانده سپاه نینوا گلستان تجمیع افکار انقلابی در جریان سازی رسانه‎ای را موفق و اثربخش دانست و افزود: عرصه رسانه یک خاکریز است، این عرصه مانند زمان جنگ، قرارگاه می‎خواهد، گردان‎های بسیج رسانه لازم دارد، فرماندهان بسیج رسانه می‎خواهد، تخریب‎چی‎های بسیج رسانه لازم دارد، شهامت‎طلب‎هایی می‎خواهد که برای رفتن روی مین آماده باشند چراکه عرصه جنگ است.

سردار صادقی گفت: این سازمان باید بتواند ابتدا همه عنصرها را جمع کند، ظرفیت‎ها را گردهم آورد و از همین ظرفیت‎ها نقشه راه مقابله با دشمن که به مرزهای فکری ما زده است طرح مقابله بدهد.وی بیان داشت: دشمن درصدد این است که اقدامات راهبردی خود را انجام دهد تا دیگر صحنه‎ای از دفاع از انقلاب باقی نماند و بسیج رسانه در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی باید عمل کند.

فرمانده سپاه نینوا گلستان تاکید کرد: استراتژی دشمن برای مقابله با انقلاب اسلامی مشخص است و انقلاب اسلامی استمرار حرکت انبیاء است  و این انقلاب اسلامی پر خطر برای استکبار جهانی و اسرائیل است.

سردار صادقی با اشاره به رشادت های بسیجیان در عرصه های مختلف تاکیدکرد: بسیج رسانه باید مانند بسیجیانی که آن طرف مرز جغرافیایی مشغول به رشادت هستند و معادلات دشمن را بهم می ریزند باشد و تا مرز شهادت گام بردارد.

وی با ابراز گله مندی از برخی رسانه ها اذعان داشت: در حال حاضر یک کاشی با یک قدمتی تیتر اول برخی شبکه های تلوزیونی و یا رسانه های دیگر شده ولی شهدای ما در رسانه ها جایی برای نشر فرهنگ ندارند.

سردار صادقی تاکید کرد: نشست‎های هم‎فکری اصحاب رسانه می‎تواند به نقشه راه بسیج کمک کند و اقداماتی که در بسیج انجام می‌دهیم در تاریخ ماندگار خواهد بود و این ماندگاری در عرصه دفاع مقدس و انقلاب اسلامی متبلور است.

انتهای پیام

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها