مسئول سازمان اردویی ،راهیان نور و گردشگری سپاه حضرت جوادالائمه(ع) در گفتگو با کوله بار:

پنجمین کاروان راهیان نور دانش آموزی خراسان شمالی عازم سرزمین نور شد/فضاسازی فرهنگی در اردوگاه های راهیان نور

سرهنگ صحرایی با بیان اینکه پنجمین کاروان راهیان نور دانش آموزی خراسان شمالی عازم سرزمین نور شد، گفت:فضاسازی فرهنگی در اردوگاه های راهیان نور انجام شده است.

به گزارش اختصاصی کوله بار، پنجمین کاروان راهیان نور دانش آموزی استان خراسان شمالی از شهرستان مانه و سملقان به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند. در این اعزام که با استقبال چشمگیر دانش آموزان و مسئولین استانی و شهرستانی همراه بود، مسئولان راهیان نور هدف از برگزاری این اردو را آشنایی قشر جوان و آینده ساز این کشور با رزمندگان و دلاورمردی های آنها و نقل سینه به سینه جنگ برای درس آیندگان دانستند.

 

 

سرهنگ صحرایی مسئول سازمان اردویی ،راهیان نور و گردشگری سپاه حضرت جوادالائمه(ع) گفت: برنامه ریزی مناسبی برای بازدید زائرین از مناطق عملیاتی انجام شده که بتوانیم تاثیرات معنوی خوبی بر جوانان کشور و زنده نگه داشتن یاد رزمندگان داشته باشیم.

 

 

وی ضمن بیان تغییر و تحولات چشمگیر کمبودهای سال گذشته با همت فرماندهی سپاه استان خراسان شمالی، ابراز امیدواری کرد که در این اعزام ها حداکثر اعزامهای راهیان نور را داشته باشیم.

 

 

مسئول سازمان اردویی بسیج خراسان شمالی خاطرنشان کرد: همرزمان با اعزامهای راهیان نور دانش آموزی استان خراسان شمالیف،فضاسازی اردوگاهی اردوگاه جوادالائمه(ع)با همت سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری در فضای اردوگاه با برپایی حجله شهدا و دروازه قرآن و نصب بنرهای مربوط به امورات فرهنگی انجام شد.

 

 

وی تاکید کرد: در این فضاسازی نمایشگاه عکس با موضوعات دفاع مقدس و حضور جوانان در میدان های نبرد حق علیه باطل نیز آماده پذیرای زائرین است.

سرهنگ صحرایی ضمن بیان اهمیت فضاسازی برای آشنایی هرچه بیشتر نسل جوان با دفاع مقدس گفت:کار فرهنگی در فضای اردوگاهی میتواند یکی از عوامل تاثیر گذاری معنوی بر قشر جوان جامعه باشد بنابراین باید با برنامه ریزی دقیق ترنسبت به این امر مهم کار کرد.

 

 

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها