مسئول راهیان نور سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان خبر داد

پیش بینی اعزام ۳۵۰۰ دانشجو همدانی به مناطق عملیاتی

مسئول راهیان نور سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان، از پیش بینی اعزام ۳۵۰۰ دانشجوی همدانی به مناطق عملیاتی کشور در سال جاری خبرداد.

به گزارش کوله بار، حسن ترکمان، مسئول راهیان نور سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: 3500 نفر ازدانشجویان دانشگاه های همدان از 8 تا 28 اسفندماه امسال به مناطق عملیاتی جنوب اعزام می شوند.

 

  وی افزود: کاروان های اعزامی به مدت سه روز از مناطق عملیاتی دوکوهه، هویزه، شلمچه، طلاییه، دهلاویه و اروند بازدید می کنند و روحانیون و راویان دفاع مقدس در طی مدت اردو، کاروان های راهیان نور را همراهی می کنند.  

 

وی تصریح کرد: مقوله اعزام کاروان راهیان نور یک راهبرد فرهنگی مهم در نظام جمهوری اسلامی است که از تفکرات هوشمندانه و آینده‌نگرانه مقام معظم رهبری نشات گرفته است.  

 

مسئول راهیان نور سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با تاکید بر حضور با بصیرت دانشجويان در اردوهای راهیان نور ابراز داشت: باید دانشجويان خاطرات خود را از این برنامه‌ها به سایر هم دانشجويان منتقل کرده و از این طریق به گسترش فرهنگ جهاد و شهادت کمک کنند.   ترکمان خاطرنشان کرد: اردوهای راهیان نور ظرفیت عظیمی برای آشنایی دانشجویان با فرهنگ ایثار و شهادت است و توطئه دشمنان در تهاجم فرهنگی را خنثی می کند.  

 

وی گفت: وقتی دانشجویان به مناطق اعزام می شوند علاوه بر آشنایی با رشادتها و مجاهدتها، روحیه ایثار، مقاومت، ایستادگی، مبارزه با ظلم و دفاع از مظلوم به آنها منتقل می شود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها