دبیر اجرایی کمیته آموزش فدراسیون تیر اندازی در گفتگو با کوله بار:

کلاسهای ارتقاء داوری و مربیگری مکمل دوره مربیگری است

حسینی اظهار داشت:  یکی از آموزش ها کاربردی که می تواند مکمل دوره های ارتقاء داوری و مربیگری باشد و اثر بخشی آن را بالا ببرد  برگزاری کارگاه های ارتقاءداوری و مربیگری است.

سیده زهرا حسینی دبیر اجرایی کمیته آموزش فدراسیون تیراندازی در خصوص دوه های آموزشی هیئت تیراندازی سپاه در گفتگو با خبرنگار کوله بار گفت: دوره  مربیگری با کیفیت خوبی در حال برگزاری است و با توجه به اینکه در استان ها تجهیزات و  امکانات رشته تیر اندازی بعضا   به صورت همسان وجود ندارد  معلومات و دانش مربیان  ممکن است با هم تفاوت داشته باشد.

 

 

حسینی اظهار داشت : تدابیری اتخاذ شد که در ابتدای  دوره های آموزشی  سطح معلومات مربیان توسط مدرسان آموزشی به یک سطح برسد تا در طول دوره مشکلی در رابطه با ارائه مفاهیم و جود نداشته باشد و کلاسها با نظم خوبی برگزار گردد.

 

 

 وی ادامه داد:برگزاری دوره مربیگری درجه 2  با کیفیت بالا در ارتقاء معلومات  و همسان کردن سطح دانش مربیان استانی تاثیرات بالایی خواهد داشت.

 

 

حسینی اظهار داشت:  یکی از آموزش ها کاربردی که می تواند مکمل دوره های فوق باشد و اثر بخشی آن را بالا ببرد  برگزاری کارگاه های ارتقاءداوری و مربیگری است.

 

 

زهرا حسینی در پایان تصریح کرد: فدراسیون تیراندازی به عنوان  قطب تیراندازی کشور با اختصاص سالن های  10، 25 و 50 متر همکاری مناسبی جهت تشکیل  کلاسهای  آموزش مربیگری با هیئت تیراندازی سپاه  داشته است.

 

انتهای پیام/م

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها