عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در گفتگو با کوله بار:

یادمان های دفاع مقدس، نماد ایستادگی و مقاومت هستند

ابراهیمی گفت: شهدای ما روزگاری با دستان خالی و توکل به خدا، در مقابل رژیم بعث عراق که مجهز به سلاح های نظامی پیشرفته بود، ایستادگی نمودند و امروز می بینیم که اثرگذاری کار شهدا باعث ایجاد امنیت در خاک کشورمان شده است.

به گزارش خبرنگار کوله بار، علیرضا ابراهیمی عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه راهیان نور در ایام منتهی به نوروز، حال و هوای دیگری به خود می گیرد، گفت: بحمدالله اردوهای راهیان نور در طول سال جریان دارد و زائران راهیان نور می توانند هر زمان که می خواهند، پا در مناطق عملیاتی دفاع مقدس بگذارند اما در ایام نوروز، کربلاهای ایران مملو از عاشقان است و حال و هوای معنوی خاصی دارد.

وی، راهیان نور را یکی از عملیات های بزرگ فرهنگی برشمرد که می تواند بیمه کننده انقلاب اسلامی در مقابل تهاجم فرهنگی دشمن باشد و در این خصوص اظهار داشت: یادمان های دفاع مقدس، نماد ایستادگی و مقاومت هستند و شهدای ما روزگاری با دستان خالی و توکل به خدا، در مقابل رژیم بعث عراق که مجهز به سلاح های نظامی پیشرفته بود، ایستادگی نمودند و امروز می بینیم که اثرگذاری کار شهدا باعث ایجاد امنیت در خاک کشورمان شده است.

ابراهیمی با بیان اینکه جشنواره ره آورد سرزمین نور می تواند موجب جذاب شدن سفرهای راهیان نور شود، تاکید کرد: زائران راهیان نور، وقتی پا در سرزمین نور می گذارند دچار تحولات روحی و روانی می شوند و علاقه دارند که احساسات خود را در قالب های متعددی مثل شعر، داستان، دلنوشته، خاطره، عکس، فیلم و... پیاده سازی نمایند و جشنواره ره آورد سرزمین نور این انگیزه را به آنان می دهد که اثری ادبی و هنری از سفرشان به سرزمین نور تولید نمایند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها