یادمان هفت تپه با مشارکت جهادگران بسیجی مازندران احیا شد

مسئول اردویی و راهیان نور سپاه کربلای مازندران با اشاره به تقویت فرهنگ جهاد و شهادت در استان، گفت: یادمان هفت تپه با مشارکت جهادگران بسیجی احیا شد.

به گزارش کوله بار، محمد عباس پور امروز در نخستین همایش رزمندگان قرارگاه جهادی حیدریون مازندران اظهار داشت: فرهنگ دفاع دمقدس در همه ابعاد زندگی بشری حاکم است و اکنون در بین جوانان تقویت شده است.

وی افزود: تفکر جهادی نیز برگرفته از فرهنگ ایثار و دفاع مقدس است و این فرهنگ در این مراسم ساری و جاری شده است.
مسئول اردویی و راهیان نور سپاه کربلای مازندران تصریح کرد: یادمان هفت تپه تنها یادمان مختص رزمندگان لشگر 25 کربلا بوده که احیا شد و بنیانگذار آن از شهید بلباسی بوده که راهیان نور، اربعین و هفت تپه را جاری و ساری را ایجاد کرده است.
حسن زاهدی، مسئول قرارگاه جهادی حیدرییون مازندران نیز با اشاره به اینکه فلسفه تشکیل قرارگاه با احیا یادمان هفت تپه شروع شده اشت و در راستای گروه های جهادی این فعالیت تداوم یافت، افزود: این قرارگاه در کربلا و نجف موکب فاطمه زهرا (س) برپا کرده است.
وی با بیان اینکه خادمی 20 روزه در کربلا را همه ساله در اربعین داریم، تصریح کرد: در راهیان نور توفیق بر آن شد هر سال پشتیبانی تاسیساتی از یادمان هفت تپه را صورت دهیم.
زاهدی با اشاره به اینکه از پشتیبانی خیران برای کارسازی امورات قرارگاه و کمک رسانی به مردم استفاده شده است، افزود: صفای دل جمع و همدلی باعث شد تا در راستای فعالیت گام برداریم.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها