یادواره شهدای سیستان برگزار شد

تولیت آستان قدس رضوی گفت: مردم در جریان فتنه جدید دشمنان نظام، باحضورشان در صحنه ختم آن را اعلام کردند.

به گزارش کوله بار، سید ابراهیم رئیسی که در یادواره شهدای سیستان با محوریت حاج قاسم میرحسینی قائم مقام لشکر41 ثارالله، در مصلای المهدی (عج) زابل سخن می‌گفت، افزود: ما معتقدیم پیگیری مشکلات معیشتی و اقتصادی در یک فضای آرام توام با امنیت و آرامش باید باشد . ما این حرکت دشمن را می‌شناسیم و با تمام وجود در مقابل دشمن می‌ایستیم و نقش و نقشه آن را مثل همیشه نقش برآب می کنیم .

وی اضافه کرد: هرکسی درمسیر سازندگی و رفع مشکلات مردم گام بردارد با تمام وجود حمایتش می‌کنیم اما همگان موظفند تا برای رفع مشکلات مردم تلاش کنند. صبر، شکیبایی و استقامت رمز همه کسانیست که امروز بدنبال عدالت خواهی در عالم هستند. با گذشت چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی تجربه کردیم در هرعرصه‌ای که مردم با استقامت و صبر و با مقاومت با هدف کار را پیش بردند و دشمن را وادار به عقب نشینی کرده‌اند.در هشت سال جنگ تحمیلی برتری ما در همین استقامت و پایداری بوده است  و امروز در منطقه و در جهان دست برتری با جبهه مقاومت در همه عرصه‌هاست . این بیداری امروز مردم ما به برکت خون عاشورائیان است. امروز آنچه از بیداری اسلامی در منطقه می‌بینید به برکت خون مطهرشهدا غفلتها کنار زده شده و مردم دشمنان را به خوبی می‌بینند و روحیه استکبار ستیزی در آنها تقویت شده است . خون شهدای این منطقه امروز در مقابل جهل دشمنان اسلام بیداری آفرینی می‌کند اما یک تفاوتی بین آن جاهلیت و جاهلیت امروز وجود دارد. جاهلیت امروز جاهلیت مدرن است یعنی در واقع همان جاهلیت قبل از اسلام است اما شیک شده و چند" ایسم " درمقابل آن گذاشته شده است این جاهلیت امروز توانایی رسانه‌ای فوق‌العاده‌ای دارد و مجهز به فن‌آوری و تکنیک شده است.

رئیسی ادامه داد: حضور بابصیرت شما دراین منطقه و تعداد شهدای عالیقدر شما همه گواه است برصدق ادعای شما و اینکه پای ارزشهای نظام تاپای جان ایستاده‌اید. مردم این منطقه امتحان و آزمون خوبی در عرصه‌های مختلف اجتماعی و سیاسی داده‌اند و در وفاداری به نظام و ارزشها کم نگذاشته‌اند. معتقدیم توسعه یافتگی و پیشرفت این منطقه رفع مشکلات معیشتی در این منطقه در پرتو وحدت انسجام و امنیت و آرامش است و تلاش نیروهای مسلح باعث امنیت و آرامش شده و وحدت شما مثال زدنی است. راهبرد ما ایجاد وحدت، ولی راهبرد دشمن راهبرد ایجاد تفرقه و جدائی است. هرکس در راه برقراری وحدت تلاش کند با راهبرد ایجاد وحدت حرکت کرده و هرکس باراهبرد تفرقه گام بردارد در جهت راهبرد دشمن رفته است . وحدت و انسجام برای توسعه منطقه یک ضرورت اجتناب ناپذیراست. توسعه یافتگی و رفع مشکلات وظیفه مسئولان و مدیران است که نشان کارآمدی بخش‌های مختلف را با کار و تلاش برای گره گشایی از زندگی و معیشت مردم نشان دهند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها