مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه لرستان:

۱۰۰۰ لرستانی به منطقه عملیاتی بازی دراز سر پل ذهاب اعزام می شوند

مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه لرستان گفت: ۱۰۰۰ لرستانی به افتتاحیه راهیان نور غرب کشور واقع در منطقه عملیاتی بازی دراز سرپل
ذهاب اعزام می شوند.

به گزارش کوله بار، سرهنگ مرتضی سپهوند  با اشاره به افتتاح برنامه های راهیان نور غرب کشور در منطقه بازی دراز سرپل ذهاب اظهارداشت: هر ساله در روزهای ششم و هفتم اردیبهشت ماه استارت برنامه های راهیان نور در این منطقه زده می شود و با حضور 30 هزار نفر از سراسر کشور برنامه های راهیان نور آغاز می شود.
وی به سهمیه هزار نفری استان لرستان برای حضور در این برنامه اشاره کرد و افزود: برای روزهای ششم و هفتم اردیبهشت ماه هزار نفر از اقشار مختلف مردم و اقشار خاص مانند اساتید و اصناف به این اردو اعزام می شوند.
مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان عنوان کرد: 500 نفر از اقشار مختلف مردم و 500 نفر از اقشار خاص فردا همزمان با سراسر کشور به اردوی منطقه عملیاتی بازی دراز اعزام می شوند.
وی با بیان اینکه این هزار نفر از جمعیت مردان هستند که به این اردو اعزام می شوند، گفت: سهمیه بعدی به نواحی اعلام می شود و مسئولان نواحی سپاه بر اساس برنامه، اعزام های بعدی را انجام می دهند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها