فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج:

۱۴ هزار بسته غذایی بین مردم سیل زده استان خوزستان توزیع شد

سردار سلیمانی تاکید کرد: بیش از ۲۰۰ نیسان در استان خوزستان، ۱۴ هزار بسته اقلام غذایی و ضروری را در میان مردم این استان توزیع نمودند.

 به گزارش  کوله بار، سردار یعقوب سلیمانی فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج در جمع خادمان راهیان نور در یادمان بیت المقدس اهواز اظهار داشت: بارش شدید باران که اوایل سال ۹۸ آغاز شد و باعث سیلاب در برخی نقاط استان خوزستان شده است، خسارات زیادی را به خانه‌های مردم، جاده‌های روستایی و اراضی کشاورزی استان وارد کرده است و از همان روزهای نخست بود که قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج تمام امکانات راهیان نور از جمله اسکان و تغذیه را در اختیار سیل زدگان استان خوزستان قرار داد.

وی ادامه داد: مردم خوزستان که در زمان وقوع سیلاب با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم کردند، اکنون نیز پس از فروکش کردن سیلاب با مشکل گل و لای موجود در منازل و کمبود مواد غذایی مواجه هستند و برخی روستاها همچنان با مشکل سیلاب دست به گریبان است و قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج به یاری سیل‌زدگان شتافته است و طی 10 روز گذشته، شاهد توزیع ۱۴ هزار بسته غذایی و اقلام مصرفی و ضروری زندگی در میان مردم سیل زده این استان از سوی این قرارگاه بودیم.

سردار سلیمانی تاکید کرد: بیش از ۲۰۰ نیسان در استان خوزستان، ۱۴ هزار بسته اقلام غذایی و ضروری را در میان مردم این استان توزیع نمودند.

فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج تاکید کرد: قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج از اوایل سال ۹۸ و همزمان با بروز سیل در استان لرستان هم با اعزام نیروهای خادمین شهدا و مسئولان راهیان نور به شهرستان پلدختر، تلاش کرد که در کنار مردم سیل زده این شهرستان باشد.

سردار سلیمانی در ادامه افزود: امروز سالروز آغاز عملیات بیت المقدس در سال ۶۱ است که چهار محله بود و این مکان یادمان بیت المقدس است و به نظر ما عملیات بیت المقدس تا دفع دشمنان و حذف اسرائیل غاصب و فتح بیت المقدس به دست رزمندگان اسلام ادامه دارد.

فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج تصریح کرد: مقام معظم رهبری فرمودند که خرمشهرها در پیش است و این یعنی نقش مردم و حضور مردم. سیل اخیر، خرابی‌هایی را به دنبال داشت و مشکلاتی را برای مردم به وجود آورد، از آن طرف همدلی و همبستگی ملت ایران را نشان داد و تداعی گر دوران دفاع مقدس بود که مردم برای مردم، فعالیت انجام دادند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: ۱۱ اردوگاه راهیان نور خوزستان، محل اسکان سیل زدگان بودند و پیش بینی ۱۵۰ هزار نفر اسکان مردم خوزستان و سیل زده را پیش بینی کردیم و امکانات راهیان نور را در اختیار سیل زدگان قرار دادیم و در این مراکز، ۱۰ هزار تا ۱۵ هزار غذا روزانه تهیه می‌شد و در میان سیل زدگان توزیع می‌گردید.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها