۱۵۰۰ گرگانی از مناطق عملیاتی دفاع مقدس بازدید می کنند

سرهنگ دوم پاسدار علی دیلم کتولی با بیان اینکه راهیان نور یک فرصت طلایی برای آشنایی نسل جوان با وقایع دفاع مقدس است، از اعزام ۱۵۰۰ نفر از مردم گرگان به اردوهای راهیان نور خبر داد.

 سرهنگ دوم پاسدار علی دیلم کتولی ازسپاه ناحیه گرگان در مصاحبه با خبرنگار کوله بار با اشاره به برگزاری اردوهای راهیان نور اظهار داشت: راهیان نور یک فرصت طلایی است که می توان نسل جوان را با رشادت ها و ایثارگری های رزمندگان در دوران دفاع مقدس گره زد.
وی درادامه افزود: آنچه امروز برای این حرکت بزرگ فرهنگی مورد نیاز است ایجاد و خلاقیت و نو آوری برنامه های فرهنگی در یادمانها و در طول مسیر راه است تا ذهن نسل چهارم انقلاب با باورهای معنوی و اعتقادی نسل اول و دوم انقلاب پیوند بخورد.
دیلم با اشاره به اعزام ۱۵۰۰ گرگانی به اردوهای راهیان نور در سال ۹۶ گفت :مردم و دانش آموزان شهرستان گرگان از ابتدای سال ۹۶ در قالب اردوهای راهیان نور غرب و شمالغرب و جنوب به مناطق عملیاتی ۸ سال دفاع مقدس اعزام شده اند که این روند نیز تا پایان سال نیز ادامه خواهد داشت.
وی همچنین در پایان ابراز کرد : راهیان نور محلات شهرستان گرگان نیز در هفته پایانی اسفند ماه ۹۶ و همچنین فروردین ماه سال ۹۷ برگزار خواهد شد که این اردو بازدید از مناطق عملیاتی جنوب کشور همچون هویزه ، شلمچه ،اروند کنار ، کربلای ۴ و دیگر مناطق خواهد بود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها