معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهر تهران:

۲۲هزار دانش‌آموز تهرانی به اردوی راهیان نور اعزام می‌شوند

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به اعزام ۲۲ هزار دانش‌آموز تهرانی به اردوی راهیان نور گفت: کاروان دانش‌آموزی راهیان نور تهران از اول آبان‌ماه فعالیت خود را برای سفر به مناطق جنگی آغاز می‌کند.

به گزارش کوله بار، عبدالرسول کریمی با اشاره به برنامه‌های فرهنگی دانش‌آموزان در سال تحصیلی جدید اظهار داشت: برنامه‌های متنوعی برای سال تحصیلی جدید پیش‌بینی شده که از جمله آن‌ها برنامه طعم جبهه و هم‌عهدی ‌با شهدا است، که در این طرح روزانه 1000 دانش‌آموز به مدت 10 روز به بهشت‌زهرا(س) اعزام می‌شوند.

وی در ادامه با اشاره به آغاز اعزام کاروان‌های راهیان نور بیان کرد: راهیان نور یک دوره خودسازی و معنویت‌افزایی به ویژه برای دانش‌آموزان است، و در واقع تبلور عینی مهارت فردی و اجتماعی و از همه مهّم‌‌تر خودباوری است.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به نقش تأثیرگذار رزمندگان و شهدای دفاع مقدس در سرنوشت جامعه تصریح کرد: کاروان راهیان نور از اول آبان ماه فعالیت خود را با هماهنگی سپاه حضرت رسول(ص) برای اعزام دانش‌آموزان به مناطق جنوب کشور آغاز می‌کند.

کریمی همچنین افزود:‌ سال گذشته بیش از 20 هزار دانش‌آموز تهرانی به سرزمین‌های راهیان نور اعزام شدند که پیش‌یبینی می‌شود امسال این تعداد به بیش از 22 هزار نفر افزایش پیدا کند.

وی در پایان به انتخابات شورای دانش‌آموزی اشاره کرد و گفت: طبق زمان‌بندی انجام شده، ستاد انتخابات دانش‌آموزی در سطح شهر تهران فعالیت خود را از سوم آبان‌ماه آغاز می‌کند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها