۴۰ گردشگر آلمانی به شهدای گمنام اندیمشک ادای احترام کردند

مسئول  هماهنگی یادمان شهدای گمنام اندیمشک گفت: ۴۰ نفر گردشگر آلمانی  باحضور در یادمان شهدای گمنام اندیمشک به مقام شهدای گمنام ادای احترامکردند.

به گزارش کوله بار،بهمن پاپی مسئول  هماهنگی یادمان شهدای گمنام اندیمشک اظهار داشت: بیش از یک میلیون نفر از زائرین راهیان نور در ایام نوروز از یادمان شهدای گمنام اندیمشک حضور یافته و به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.

 

وی با اشاره به اسکان هفت هزار نفر از مهمانان نوروزی و زائران راهیان نور با استفاده از چادرهای شخصی در محوطه یادمان شهدای گمنام افزود: بیش از ۱۶ هزار نفر از هموطنان اهل سنت، دانشجویان آفریقایی و اروپایی، اقلیت‌های دینی و مهمانان خارجی در یادمان شهدای گمنام اندیمشک حاضر شده و به راهیان سرزمین نور پیوستند.

 

مسئول هماهنگی یادمان شهدای گمنام اندیمشک با اشاره به حضور گردشگران آلمانی در یادمان شهدای گمنام اندیمشک تصریح کرد: ۴۰ نفر گردشگر آلمانی پس از حضور در شهرستان اندیمشک در یادمان شهدای گمنام اندیمشک حضور یافته و به مقام شامخ شهدای گمنام هشت سال دفاع مقدس ادای احترام کردند.

 

وی گفت: یادمان شهدای گمنام اندیمشک در تمام ایام سال آماده پذیرایی از مهمانان، مسافران، شهروندان خوزستان و همه ارادتمندان به شهدای دوران دفاع مقدس است.

 

پاپی اظهار کرد: حسینیه یادمان شهدای گمنام اندیمشک آمادگی اسکان روزانه بیش از ۵۰۰ نفر در ایام زیارت اربعین حسین و دوره برگزاری اردوهای راهیان نور را دارا می‌باشد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها