مسئول اردویی سپاه استان زنجان :

2هزار زائر راهیان نور در ایام نوروز از مناطق عملیاتی دفاع مقدس بازدید نمودند

مسئول اردویی سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان از پایان اعزام کاروان راهیان نور استان زنجان خبر داد وگفت: 2 هزار زائر راهیان نور در ایام نوروز از مناطق عملیاتی دفاع مقدس بازدید نمودند.

به گزارش کوله بار، عبدالکریم مرادی با اشاره به آغاز اعزام اقشار مختلف از 24 اسفند به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس، اظهار داشت: دو هزار نفر از مردم زنجان تا 13 فروردین 98 به این مناطق اعزام شدند.

وی با بیان اینکه اردوهای دانشجویی از 15 اسفند ماه سال گذشته انجام شد، افزود: یک هزار دانشجوی زنجانی تا 24 اسفند در مناطق عملیاتی جنوب کشور حاضر شدند.

این مسئول بیان داشت: خوشبختانه اعزام راهیان نور استان زنجان بدون هیچ مشکلی انجام شد و زائران به سلامت بازگشتند.

وی با بیان اینکه این اعزام در چهار مرحله انجام شد، افزود:یک هزار و 500 از مناطق عملیاتی والفجر8،علقمه،شلمچه،نهرخیم،دهلاویه،طلائیه،هویزه و پاسگاه زید بازدید کردند. این مسئول گفت: در سال گذشته بیش از 10 هزار نفر به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس در طول سال اعزام شدند که تا پایان نوروز این اعزام ها ادامه داشت.

مرادی با اشاره به اینکه کاروان های راهیان نور به مدت 4 روزه به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس اعزام شدند، افزود: زائران از یادمان های اروند کنار، والفجر 8،علقمه، نهر خیم،شلمچه،پاسگاه زید،طلایه،هور و ویزه، فتح المبین، معراج شهدا بازدید کردند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها