مرادی خبر داد

2500 دانش آموز زنجانی از سرزمین نور بازدید می کنند

مسئول اردویی و گردشگری سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان، زمان اعزام در بخش دانشجویی و بسیج محلات همزمان با سراسر کشور اعلام کرد.

عبدالکریم مرادی مسئول اردویی و گردشگری سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان در گفتگویی اظهار داشت: اردوی راهیان نور دانش‌آموزی در بخش برادران در استان زنجان در حال برگزاری است و پیش‌بینی می‌شود در این دوره دو هزار و 500 دانش‌اموز به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شوند.

وی افزود: اردوی راهیان‌نور دانش‌آموزی در بخش برادران از سوم بهمن ماه سال‌جاری شروع و تا پایان بهمن‌ماه ادامه خواهد داشت و تاکنون 1500 نفر از این بخش به اردوی راهیان‌نور جنوب کشور اعزام شده‌اند.

مرادی تصریح کرد: اردوی راهیان نور جنوب کشور در بخش دانشجویی از 10 تا 25 اسفندماه برگزار خواهد شد که پیش بینی می‌شود امسال در این بخش هزار و 600 نفر از استان زنجان به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شوند.

مسئول اردویی و گردشگری سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان در ادامه یادآورشد: امسال موضوع کیفیت بخشی به اردوی راهیان نور در دستور کار سازمان قرار دارد تا کمیت ارتقا یابد.

وی یادآور شد: در بخش اعزام راهیان نور در بخش بسیج محلات پس از اتمام اعزام دانشجویی، برگزار خواهد شد و شاهد اعزام این قشر از بسیجیان نیز خواهیم بود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها