مسئول سازمان اردویی سپاه شهدای آذربایجان غربی در گفتگو با کوله بار:

27هزار دانش آموز استان آذربایجان غربی از مناطق عملیاتی بازدید کردند/یادمان شهید بروجردی؛پربازدید ترین یادمان آذربایجان غربی

چراغی با اشاره به استقبال دانش آموزان از سفرهای راهیان نور گفت: امسال 27 هزار دانش آموز استان آذربایجان غربی از مناطق عملیاتی این استان بازدید کردند.

حسنعلی چراغی مسئول سازمان اردویی،راهیان نور و گردشگری سپاه شهدای آذربایجان غربی در گفتگو با خبرنگار کوله بار با اشاره به اعزام کاروان های راهیان نور دانش آموزی این استان به مناطق عملیاتی دفاع مقدس گفت: اعزام دانش آموزان به یادمان های دفاع مقدس استان آذربایجان غربی، از نیمه دوم مهرماه آغاز شده و تا به امروز 27 هزار دانش آموز این استان از مناطق عملیاتی دفاع مقدس بازدید کردند.

 
وی ادامه داد: سهمیه اعزام دانش آموزان به سرزمین های نور پایان یافته است و ما زودتر از موعد مقرر، توانستیم دانش آموزان را به مناطق عملیاتی اعزام کنیم.
چراغی افزود:امسال میزبان دو استان اردبیل و آذربایجان شرقی بودیم و 25 هزار دانش آموز این دو استان، از مناطق عملیاتی دفاع مقدس استان آذربایجان غربی بازدید کردند.

 
وی با اشاره به برگزاری نمایش فرهنگی بصیرتی "علمداران ولایت" در استان آذربایجان غربی، خاطر نشان کرد: در طول برگزاری اردوهای راهیان نور دانش آموزی، هر شب برنامه نمایشی علمداران ولایت با موضوع دفاع مقدس، برای دانش آموزان اجرا شد و سطح رضایتمندی از این برنامه های نمایشی، در سطح عالی بوده است.  

 
مسئول سازمان اردویی،راهیان نور و گردشگری سپاه شهدای آذربایجان غربی در ادامه با اشاره به برگزاری اردوهای راهیان نور دانشجویی و عمومی اظهار داشت: در حال برنامه ریزی برای راهیان نور دانشجویی و عمومی هستیم و امسال یک هزار دانشجو و 5 هزار نفر از اقشار مختلف از سرزمین های نور بازدید می کنند.

 
وی با اشاره به پربازدیدترین یادمان های دفاع مقدس اظهار داشت: یادمان های شهید بروجردی و شهدای تمرچین از جمله پربازدیدترین یادمان های دفاع مقدس در استان آذربایجان غربی هستند که مورد استقبال زائران راهیان نور قرار می گیرد.
 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها