سرپرست سازمان اردویی، راهیان نور سپاه حضرت نبی اکرم(ص) در گفتگو با کوله بار:

3هزار دانش آموز دختر کرمانشاهی از مناطق عملیاتی دفاع مقدس بازدید می کنند

عزیزی با بیان اینکه باید نسل امروز را با رشادت های شهدا آشنا کرد، گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده پیش بینی می شود حدود۳۰۰۰ دانش آموز دختر به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شود.

سرگرد پاسدار یونس عزیزی سرپرست سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) در گفتگو با کوله بار از اعزام  کاروان های راهیان نور دانش آموزی دالاهو و گیلانغرب به مناطق عملیاتی جنوب کشور خبر داد.
عزیزی با بیان این خبر؛ ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، تشریح ارزش‌های دفاع مقدس و آمادگی دفاعی دانش‌آموزان برای مقابله با جنگ نرم دشمن را از اهداف اصلی اعزام کاروان‌های راهیان نور دانش‌آموزی به مناطق عملیاتی دوران دفاع ‌مقدس عنوان کرد.
وی با بیان اینکه امروزه دشمن با جنگ نرم و تهاجم فرهنگی به کشور حمله کرده است، به لزوم زنده نگه داشتن یاد شهدا در جامعه تاکید کرد و گفت: باید نسل جدید با خاطرات و رشادت‌های شهدا و رزمندگان اسلام در جنگ هشت ساله آشنا شوند.
سرگرد عزیزی در ادامه تاکید کرد: این کاروان که متشکل از ۸ اتوبوس از دانش آموزان عزیز شهرستان های دالاهو و گیلانغرب است،در طول سفر ۳ روزه خود از یادمان های شهدای شلمچه ، هویزه و اروندکنار بازدید می کنند تا ضمن آشنایی با رشادت ها و از جان گذشتگی های شهیدان،با آرمان های امام و شهیدان تجدید میثاق کنند.
سرگرد عزیزی خاطرنشان کرد:دانش آموزان در دومین شب سفر از رزم نمایش " ستارگان زمینی" در اردوگاه شهید مسعودیان نیز دیدن می کنند.
وی در پایان گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده پیش بینی می شود حدود۳۰۰۰ دانش آموز دختر به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شود.
 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها