مسئول سازمان اردویی بسیج استان زنجان در گفتگو با کوله بار خبر داد

4 بهمن؛آغاز اعزام کاروان های راهیان نور دانش آموزی زنجان به سرزمین نور

مرادی گفت: 4 بهمن،دانش آموزان پسر زنجانی به منظور بازدید از مناطق عملیاتی جنوب کشور به اردوهای راهیان نور اعزام می شوند.

عبدالکریم مرادی مسئول اردویی و گردشگری سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان در گفتگو با کوله بار با اشاره به اینکه از 4 بهمن، دانش آموزان زنجانی به سرزمین نور اعزام می شوند، گفت:این اردوها با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان برگزار می شود و 2 هزار و 730 نفر از دانش آموزان استان زنجان متشکل از شهرستانهای زنجان، ابهر، خدابنده، خرم دره، سلطانیه، طارم، ماهنشان و ایجرود به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می شوند.

 
وی اظهار داشت: یادمان شهدای اندیمشک در مسیر رفت و یادمان شهدای گمنام اهواز در مسیر برگشت مورد بازدید کاروانهای راهیان نور قرار خواهد گرفت.
مرادی تصریح کرد: دانش آموزان زنجانی در مدت حضور خود در مناطق عملیاتی جنوب کشور از یادمان های عملیات والفجر 8، شلمچه، پاسگاه زید، طلاییه، هویزه و دهلاویه بازدید خواهند کرد.

 
مسئول اردویی و گردشگری سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان افزود: شرکت در رزمایش رزمی فرهنگی از برنامه های جانبی این اردوها خواهد بود.

 
وی اظهار داشت: اردوها بصورت 4 روزه بوده و در هر دوره از اعزام ها 10 دستگاه اتوبوس مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

 
مرادی تاکید کرد: کلیه اقدامات ایمنی اردوهای راهیان نور پیش بینی شده است و همه زائرین تحت پوشش بیمه غرامت بسیج قرار می گیرند.
 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها