مديركل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان قم؛

750راوی استانی و کشوری وجود دارد که می‌توان از ظرفیت آنها استفاده کرد

حسینی گفت:اردوی راهیان نور دانش‌آموزی بسیاری از معضلات دانش‌آموزان را برطرف می‌کند بنابراین باید در زمینه این اردو تبلیغ لازم صورت گیرد.

به گزارش کوله بار، احمد حسینی ،مديركل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان قم،با اشاره به طرح دهکده سلامت اظهار کرد: در این طرح در بحث توانمندسازی اقتصاد مقاومتی طرح‌های عرضه‌کننده محصولات ذکر شده در حالی که توانمندسازی اقتصادی آن محله باید در نظر گرفته شود و باید فعالیت برای آن محله متناسب با توانمندی و ذائقه مردم ارائه شود.

وی با اشاره به مبحث ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گفت: ظرفیتی در استان در این زمینه وجود دارد و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بهترین و تأثیرگذارترین موضوع در مقابله با آسیب‌ها و معضلات اجتماعی است.

وی خاطرنشان کرد: 750 راوی استانی و کشوری وجود دارد که می‌توان از ظرفیت آنها استفاده کرد. اردوی راهیان نور دانش‌آموزی بسیاری از معضلات دانش‌آموزان را برطرف می‌کند بنابراین باید در زمینه این اردو تبلیغ لازم صورت گیرد.

حجت‌الاسلام امیر عطاءالله جباری مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان قم نیز در این خصوص با اشاره به طرح دهکده سلامت گفت: طرح باید بر اساس نیازسنجی، اولویت‌بخشی و موارد دیگر تدوین شده باشد.

وی به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در زمینه کتاب و کتابخوانی اشاره کرد و افزود: در این طرح باید کتاب و کتابخوانی در نظر گرفته شود. نباید در حوزه آسیب اجتماعی شتاب زده عمل کرد و برای همه محله‌ها نسخه واحد در نظر گرفت در حالی که اقتضائات محلات متفاوت است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها