مسئول سازمان اردویی راهیان نور بسیج مستضعفین:

90 درصد از عملیات اربعین حسینی بر دوش سپاه بوده است

مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج مستضعفین گفت: 90 درصد از عملیات اجرایی اربعین حسینی بر دوش سپاه است.

به گزارش خبرگزاری بسیج، سردار یعقوب سلیمانی دبیر ستاد اربعین سپاه با بیان اینکه اتفاقات قابل تاملی از سوی سپاه در حال انجام است، افزود: سپاه علاوه بر حمایت و کمک به موسسات مردم نهاد در قالب پشتیبان، در تمامی کمیته های زیر مجموعه ستاد اربعین نیز حضور دارد.
وی اظهار کرد: ما از تمام ظرفیت راهیان نور اعم از حمل و نقل، اسکان، پشتیبانی، بیمارستان، نانوایی و بهره گیری از توان شبکه های عظیم جوانان خدمات گسترده ای را چه در داخل و چه در کشور عراق به زائران اربعین ارائه نمودیم.
وی تصریح کرد: عده ای نیروهای بسیجی و سپاهی با حضور در عراق در شهر سامرا امکان اسکان و پذیرایی از زائران اربعین را مهیا کردند.
مسئول سازمان اردویی راهیان نور بسیج مستضعفین با تاکید بر کمک و همراهی تمامی اعضای ستاد اربعین کشور گفت: ستاد مردمی استقبال از زائران امسال به لحاظ کمی و کیفی نسبت به سال گذشته بسیار بهتر شده و اهتمام و هم افزایی نهادها، سازمان و موسسات مردم نهاد برای بهبود و ارتقاء خدمات رسانی به زائران در سطح بالایی قرار گرفته بود که حاصل آن نیز رضایت زائران و تردد آسان و سهل آنها از مرزهای سه گانه کشور در عبور به عراق است.

 

سلیمانی افزود: امسال یک ظرفیت متمرکز در قالب موکب خدام الزوار الحسین به ظرفیت اسکان 12 هزار در 9 کیلومتری کربلا را راه اندازی کردیم که خادمان بسیجی در آنجا به ارائه خدمات به زائران پرداختند.
وی اظهار کرد: همچنین در بحث فرهنگی از ساعت هشت صبح به مدت 45 دقیقه از موکب1120 پخش زنده برنامه حضور و تردد زائران اربعین در عراق را داشتیم، خوشبختانه سرمایه گذاری انجام شده در عراق رضایتمندی زائران را به دنبال داشت.
سلیمانی با قدردانی از تمامی مسئولان دستگاههای مختلف اجرایی و به ویژه مردم در خدمات رسانی به زائران تصریح کرد: نگاه مردم و مسئولان به خدمات رسانی به زائران اباعبدالله الحسین، نگاهی دلی است، همگی شاهد خروج بسیار خوب و روان زائران اربعین در مرزهای سه گانه کشور هستیم و امید است تا سال آینده این خدمات بهتر و بیشتر شود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها