فرصت‌هایی که در قرنطینه خانگی دارید
چهارشنبه ۱۳۹۹/۱/۶ - ۱۳:۲۹

به گزارش کوله بار، در زمان شیوع بیماری‌­های واگیردار، یکی از اصلی‌­ترین کارها از بین بردن زنجیره‌ی انتقال بیماری به یکدیگر است. امری که از آن می­‌توان با عنوان قرنطینه یاد کرد.

چگونه از راه دور به زیارت اهل‌قبور برویم؟
چهارشنبه ۱۳۹۹/۱/۶ - ۱۳:۲۹

به گزارش کوله بار، به‌منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا ، باید جز در موارد خاص و ضروری از خانه خارج نشده و زیارت حضوری اهل قبور را به زمان بعد از رفع بیماری کرونا موکول کنیم.

آیا اصلاً ویروس کرونا ناپدید خواهد شد؟
چهارشنبه ۱۳۹۹/۱/۶ - ۱۳:۲۹

به گزارش کوله بار، تیمی از پزشکان سازمان بهداشت جهانی که در ماه فوریه برای مطالعه وضعیت ویروس جدید کرونا به چین رفته بودند، گزارشی ارائه داده‌اند.

321
دوشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۵ - ۱۰:۱۳

به گزارش کوله بار، ویروس تازه‌ای که این روزها بحث آن خیلی داغ شده ویروسی است که معمولاً از حیوان به انسان منتقل می‌شود.

123
دوشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۵ - ۱۰:۱۳

به گزارش کوله بار، شیوع بیماری‌ها، علی‌الخصوص بیماری‌های ویروسیِ عفونی سالیان سال است که سلامت انسان‌ها را تحت تأثیر خود قرار داده است، با توجه به ویروس جدیدی که یک ماهی است از کشور چین شیوع پیدا ک

528
دوشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۵ - ۱۰:۱۳

به گزارش کوله بار، هدف عالی و نهایی ائمه(علیهم‌السلام) تشکیل حکومت اسلامی و اجرای احکام و مبانی اسلام و حفظ اسلام بوده است.

مردمی بودن به ادّعاکردن نیست
شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۵ - ۱۲:۳۴

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در ابتدای جلسه درس خارج فقه روز سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ ضمن شرح حدیثی درباره سیره‌ی پیامبر اعظم صلی‌الله‌ علیه و آله و سلم به بیان اهمیت مردمی بودن و انس گرفتن با طبقات مختلف مردم

چگونه رزق و روزی‌ام زیاد شود؟
شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۵ - ۱۲:۳۱

دلایل اهمیت سلامت معنوی
چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۱:۴۱

به گزارش کوله بار، در تعریف سلامت از دیدگاه سازمان بهداشت جهانی آمده که "سلامت یک حالت دینامیک از تامین رفاه کامل جسمی، روانی، اجتماعی و معنوی است و نه فقط نبودن بیماری و نقص عضو".

شباهت‌ حضرت زینب (س) با حضرت مریم(س) در قرآن
چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۱:۳۸

به گزارش کوله بار، پنجم جمادی‌الاول مصادف است با سالروز ولادت بانویی که با ولادتش صبر، وقار و شکیبایی معنا یافت.

جدیدترین ها