مسئول سازمان اردویی سپاه کربلای مازندران در گفتگو با کوله بار خبر داد

آذرماه؛ برگزاری جشنواره استانی ره آورد سرزمین نور در مازندران

عباسپور با اشاره به  اهمیت جشنواره ملی ره آورد سرزمین نور گفت: امسال برای نخستین بار جشنواره استانی راه آورد سرزمین نور در استان مازندران در آذرماه برگزار می شود.

 محمد عباسپور، مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه کربلای مازندران در گفتگو با کوله بار با اشاره به استقبال زائران راهیان نور از جشنواره ملی ره آورد سرزمین نور اظهار داشت: زائران راهیان نور بعد از حضور در یادمان های دفاع مقدس می توانند دیده ها و شنیده های خودشان از سفرشان به اردوهای راهیان نور را در قالب های ادبی و هنری و با موضوعات شعر، داستان کوتاه، متن ادبی، خاطره، عکس، فیلم، انیمیشن و... به جشنواره استانی ره آورد سرزمین نور ارسال نمایند.

وی ادامه داد: امسال برای نخستین بار جشنواره استانی راه آورد سرزمین نور در استان مازندران در آذرماه برگزار می شود و در حال حاضر، جمع آوری آثار ادبی و هنری زائران راهیان نور به طور جدی جریان دارد.

عباسپور تاکید کرد: سال گذشته بیشترین آثار ارسالی به دبیرخانه جشنواره ره آورد سرزمین نور متعلق به استان مازندران بود و توانستیم بیشترین برگزیدگان را هم در این جشنواره مردمی داشته باشیم و امید داریم که امسال هم بتوانیم آثار زیادی را برای این جشنواره جمع آوری و ارسال کنیم.

مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه کربلای مازندران در ادامه خاطر نشان کرد: جشنواره ملی ره آورد سرزمین نور یکی از جشنواره های مردمی است که با ثبت عواطف و احساسات زائران راهیان نور، منجر به تقویت ادبیات و هنر دفاع مقدس می شود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: امسال بیش از 2 هزار و 100 زائر راهیان نور مازندرانی از مناطق عملیاتی دفاع مقدس استان کردستان بازدید نمودند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها