سوال امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.
جمعه 1402/09/10
د, 1402/07/03 - 23:25

آیین تجلیل از عوامل اردوهای راهیان نور در ارومیه برگزار شد

به گزارش کوله بار، مرتضی کاظمی، معاون هماهنگ‌کننده سپاه شهدای آذربایجان غربی، در آیین تجلیل ا‌ز عوامل و دست‌اندرکاران راهیان نور مناطق عملیاتی جنوب کشور که در سالن شهید باکری ستاد فرماندهی سپاه شهدای آذربایجان غربی برگزار شد، گفت: از نخستین سال‌های پیروزی رسیدن انقلاب اسلامی، اگر بررسی کنیم، متوجه خواهیم شد، از سرداران گرفته تا سربازان هیچ کدام به دنبال دست یافتن به عزت و مقام نبودند، بلکه خداوند به آنها جایگاه رفیعی بخشید.

وی با بیان اینکه تا وقتی خداوند اراده نکند، هیچ اتفاق اعم از خوب یا بد نمی‌افتد، بنابراین باید همیشه به ذات اقدس الهی توکل کنیم، اضافه کرد: سردار سلیمانی هیچ وقت به دنبال این نبود که بعد از شهادت‌شان ۲۰ میلیون نفر به کف خیابان بیاید، ولی این اتفاق افتاد و آن فقط در سایه خواست خداوند متعال رخ داد.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه شهدای آذربایجان غربی اضافه کرد: مقام معظم رهبری در بحث حجاب به چندین نکته اشاره کردند و تحقق یافتن آن را خواستند که ورود همه جانبه دولت انقلابی و مردم و مسئولین به موضوع، یکی از موارد موردتاکید ایشان است.

وی ادامه داد: در جامعه این طور نهادینه شده است، که به خواهران بگوییم، حجابت را رعایت کن، یا اینکه تصور می‌کنیم با اهدای یک شاخه گل به افراد بی‌حجاب می‌توانیم این مسئله را حل کنیم، حال آنکه این اقدامات فقط می‌تواند به عنوان تسکین‌دهنده عمل کند.

کاظمی با بیان اینکه از نقش و تاثیرگذاری برادران در مبحث حجاب غفلت شده است، چنانچه پدر یا همسر بر رفتار محارم خود نظارت کند، بسیاری از مسائل به وجود نمی‌آید، ادامه داد: هرکس نقش خود را در این زمینه به درستی ایفا کند، مشکلات به خودی خود حل می‌شود.

 

معاون هماهنگ‌کننده سپاه شهدای آذربایجان غربی فرا رسیدن هفته معلم و هفته عقیدتی سیاسی را به اقشار مختلف مردم تبریک گفت، افزود: چنانچه آحاد مردم به اندازه ظرفیت خود آثار شهید مطهری را مطالعه کنند، خواهند توانست به وظایف خود بهتر عمل کنند.

کاظمی  با بیان اینکه شهید مطهری هرجایی احساس نیاز می‌شد، ایفای نقش می‌کرد، از مطرح کردن نظریه‌های علمی در مباحث فلسفی پیچیده گرفته تا نگارش داستان و رمان وارد عمل می‌شد، گفت: چنانچه از این استاد فرزانه الهام بگیریم، خواهیم توانست در جهاد تبیین بیش از پیش موفق شویم.

وی از عوامل برپایی اردوهای معنوی و زیارتی راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور قدردانی کرد، گفت: این اردوها یک فرصت ارزشمند برای جهاد تبیین به شمار می‌رود، که نباید به سادگی از کنار آن عبور کنیم.

انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

درباره متن فرمت

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .
سوال امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.