دوشنبه, 10/23/1398 - 13:36

اردوهای راهیان نور، بستری برای تربیت نیروی انقلابی در دانشگاه ها بوده است

نیک روش گفت: بدون اغراق حضور در راهیان نور مهمترین زمینه و بستر تربیت نیروی انسانی و کادر مورد نیاز انقلاب و بسیج در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی در دو دهه گذشته بوده است.

به گزارش کوله بار، به نقل از روابط عمومی سازمان اردویی،راهیان نور و گردشگری بسیج، پانزدهمین جلسه قرارگاه مركزی راهیان نور سپاه و بسیج با حضور سردار یعقوب سلیمانی فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج، محمدجواد نیک روش مسئول سازمان بسیج دانشجویی و اعضای کمیته های این قرارگاه با موضوع امور راهیان نور دانشجویی در سالن جلسات سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری بسیج برگزار گردید.

دکتر نیک روش مسئول سازمان بسیج دانشجویی در این جلسه با اشاره به پیامدهای ارزشمند اردوهای راهیان نور در کشور اظهار داشت: بدون اغراق حضور در راهیان نور مهمترین زمینه و بستر تربیت نیروی انسانی و کادر مورد نیاز انقلاب و بسیج در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی در دو دهه گذشته بوده است.

وی تاکید کرد: اردوی راهیان نور از موثرترین فعالیت‌های فرهنگی کشور بوده است که تاکنون مسیر رشد کمی و کیفی بسزایی را داشته است.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی خاطر نشان کرد: امروز اردوی راهیان نور از جنوب به غرب و شمال غرب توسعه پیدا کرده و چند سالی می‌شود که فضای غرب برای دانشجویان فراهم شده تا بتوانند شرکت کنند و تمام تلاش ما این است که بتوانیم بهترین شرایط را در این عملیات بزرگ فرهنگی فراهم کنیم.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .
CAPTCHA
. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

جدیدترین ها