دوشنبه, 01/25/1399 - 12:33

اولین دوره جشنواره ملی "تجلی وفاق" برگزار می شود

مسئول سازمان اردویی ، راهیان نور و گردشگری سپاه ولی عصر (عج) خوزستان،سرهنگ دوم پاسدار ایمان ممبینی گفت : اولین دوره جشنواره ملی، فرهنگی و هنری "تجلی وفاق" از فروردین ماه امسال جهت به تصویر کشیدن فعالیت های جهادی علیه ویروس منحوس کرونا برگزار می شود.

به گزارش کوله بار، ایمان ممبینی مسئول سازمان اردویی ، راهیان نور و گردشگری سپاه ولی عصر (عج) خوزستان گفت : با توجه به حضور گسترده بسیجیان ، طلاب ، کادر درمانی و سایر عزیزان در بحث خدمات رسانی به مردم و مبارزه با ویروس منحوس کرونا ، اولین دوره جشنواره ملی "تجلی وفاق" برگزار خواهد شد.

ممبینی بیان داشت : این جشنواره فرهنگی هنری به همت سازمان اردویی ، راهیان نور و گردشگری بسیج آغاز به کار کرد و استان خوزستان نیز که در همه زمینه های جهادی همیشه خوش درخشیده می تواند در این جشنواره آثار زیادی داشته باشد تا که شاید گوشه ای از جهاد جهادگران و رزمندگان خط مقدم مبارزه بتواند به قاب دوربین ها و نوشته ها در آورد.

وی افزود : این جشنواره در 8 بخش : دلنوشته ، متن ادبی ، شعر ، خاطره ، فیلم 100 ثانیه ای ، پوستر ، عکس حرفه ای و عکس موبایل برگزار خواهد شد .

مسئول سازمان اردویی ، راهیان نور و گردشگری سپاه خوزستان گفت : علاقه مندان می توانند تا پایان اردیبهشت آثار خود را به این سازمان ارسال کنند که با توجه به استقبال مخاطبان ممکن است این زمان تمدید شود.

وی گفت : برای سهولت کار ارسال آثار دو نرم افزار ایرانی سروش و اییتا معرفی شد که عزیزان می توانند آثار خود را به همراه مشخصات کامل خود اعم از نام و نام خانوادگی ، شهر ، کد ملی ، تلفن تماس و سن را به شماره 09362765887 ارسال نمایند و سوالات احتمالی خود را در همان فضای مجازی بپرسند.
ممبینی خاطر نشان کرد : به امید خدا پس از شکست این ویروس منحوس در آیین اختتامیه جشنواره به نفرات برتر در هر بخش جوایز نفیسی اهدا خواهد شد .

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .
CAPTCHA
. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

جدیدترین ها