چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۹:۵۳

توطئه‌های فرهنگی دشمن با اعزام راهیان نور خنثی می‌شود

فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور با بیان اینکه توطئه‌های فرهنگی دشمن با راهیان نور خنثی شد گفت: زیرساخت‌های اعزام کاروان‌ها برای زیارت مزار حاج قاسم فراهم شود.

به گزارش کوله بار، سردار یعقوب سلیمانی ظهر امروز در جلسه برنامه‌ریزی ستاد راهیان نور استان کرمان که در سالن پیامبر اعظم(ص) برگزار شد با تسلیت شهادت حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش اظهار داشت: راهیان نور یک کار بزرگ و عملیات فرهنگی است.

وی با اشاره به اینکه  امروز در کرمان حضور پیدا کردیم و جلسه قرارگاه استانی اعزام راهیان نور تشکیل شد گفت: مکر و حیله دشمن تمام شدنی نیست و راهیان نور در خنثی کردن توطئه‌های فرهنگی دشمن بسیار موثر بوده است.

دبیر قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج با بیان اینکه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است که جامعه ما را به سرانجام مقصود می‌رساند افزود: حضور باشکوه مردم در آئین تشییع پیکر مطهر شهدای مقاومت ریشه در وجود فرهنگ ایثار و شهادت مردم دارد.

وی با اشاره به اینکه چهل سال در مقابل بی‌عدالتی‌ها و تهدیدات دشمنان ایستادگی کردیم خاطرنشان کرد: دفاع مقدس امتداد مسیر و قیام عاشورا بود و راهیان نور بستری برای استخراج گنج دفاع مقدس است.

سلیمانی با اشاره به اینکه روایت حماسه‌های دفاع مقدس در راهیان نور انجام می‌شود و الگوها معرفی می‌شوند گفت: واقعه کربلا چند ساعت بود اما روایت زینب گونه باعث شد بعد از 1400 سال عاشورا و کربلا زنده بماند.

وی با تقدیر از مجموعه استانداری کرمان برای اعزام کاروان‌های راهیان نور افزود: بحث راهیان نور مورد تاکید حضرت آقا است و از استان کرمان با توجه به وجود رزمندگان بزرگی همچون حاج قاسم انتظار بیشتری می‌رود.

 

فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج با بیان اینکه امسال دو میلیون و 700 هزار نفر از یادمان‌های دفاع مقدس در مناطق عملیاتی بازدید داشتند  تصریح کرد: از استان کرمان بیش از 3 هزار و 500 نفر از ابتدای امسال به این مناطق اعزام شدند.

 

وی با اشاره به اینکه امسال قریب 10 هزار نفر دانشجو در راهیان نور حضور یافتند و اقدام بسیار ارزشمندی است گفت: مردم کرمان نشان دادند که اهل جهاد و شهادت هستند و این روحیه ارزشی خود را حفظ کردند و در تشییع باشکوه پیکر مطهر سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمش این مهم را نشان دادند.

سلیمانی با بیان اینکه دنیا متحیر از عظمت دفاع مقدس است و تا دشمن وجود دارد دفاع همچنان باقی است اظهار داشت: از پیشنهاد استاندار کرمان برای راه‌اندازی کاروان‌های اعزام به کرمان برای زیارت مزار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی استقبال می‌کنیم و آماده همکاری هستیم اما باید زیرساختهای لازم در استان کرمان فراهم شود.

 

 

 


 


 


 


 

 

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .
CAPTCHA
. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

جدیدترین ها