شنبه, 11/19/1398 - 11:08

راهیان نور تهاجم فرهنگی دشمنان را علیه نسل جوان بی‌اثر می‌کند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان با تأکید بر تقویت بنیه اعتقادی و دینی نسل جوان و نوجوان امروز گفت: اردوهای راهیان نور از مهم‌ترین راهکارها برای بی‌اثر کردن تهاجم فرهنگی دشمنان است.

به گزارش کوله بار،حبیب‌الله خجسته پور در جشنواره رهاورد سرزمین نور و معبر مقاومت که در حسینیه شهدای گمنام سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان برگزار شد اظهار داشت: تقویت بنیان‌های اعتقادی و دینی در بین نسل جوان و‌ نوجوان امروز آن‌ها را در برابر دسیسه‌ها و توطئه‌های دشمنان بیمه می‌کند.

وی افزود: راهیان نور یکی از برنامه‌های مهم فرهنگی است و به تعبیری بزرگ‌ترین عملیات فرهنگی است که می‌تواند موجب تقویت تاب‌آوری جوانان برابر هجمه‌های فرهنگی دشمنان شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان تأکید کرد: اردوهای راهیان نور در بخش‌های مختلف دانش‌آموزی، دانشجویی و مردمی و خانوادگی باید به‌صورت پرشور برگزار شود و مسئولان باید نسبت به این موضوع اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

خجسته پور اظهار داشت: انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از ظرفیت‌های ارزشمندی برخوردار است که باید از آن‌ها برای مقابله با تهاجم دشمنان استفاده شود که یکی از این ظرفیت‌های شاخص و ارزشمند وجود پربرکت شهدا و ایثارگران است و می‌توان با انتقال مرام و مسلک و راه و آرمان والای این شهدا کشور را برابر انواع تهاجمات دشمنان بیمه کرد و جوانان و‌ نوجوانان را از افتادن در دام این فتنه گران نجات بخشید.

وی بر انتقال ارزش‌های دفاع مقدس و فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان و نوجوان امروز تأکید کرد و یکی از راه‌های انتقال ارزش‌ها را اعزام نسل جوان به مناطق عملیاتی در جنوب و غرب کشور در قالب اردوهای معنوی راهیان نور عنوان کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان اظهار داشت: به‌تمامی فرمانداران استان سمنان دستورالعملی با موضوع راهیان نور ابلاغ و در قالب آن بر هموارسازی شرایط اعزام و فراهم‌سازی امکانات موردنیاز برای اعزام دانش آموزان دختر و پسر به مناطق عملیاتی تأکید شده است.

به گزارش کوله بار،در این مراسم از 40 نفر از برگزیدگان جشنواره سرزمین نور و معبر مقاومت، خادمان، مؤثران و فعالان اردوهای راهیان نور استان سمنان و پنج مدرسه برتر در ارسال آثار به این جشنواره تجلیل شد.

انتهای پیام/ ع

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .
CAPTCHA
. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

جدیدترین ها