ادامه اعزام دانشجویان به راهیان نور غرب و شمال غرب تا پایان شهریور

معاون فرهنگی سازمان بسیج دانشجویی با اعلام اینکه تا کنون ۷ هزار نفر به اردوهای راهیان نور شمال‌غرب اعزام شده‌اند گفت: عملیات اعزام دانشجویان به راهیان نور شمال‌غرب تا پایان شهریور ادامه دارد.

به گزارش کوله بار، امیر وجدانی‌نیا اظهار کرد: امسال موسم اعزام راهیان نور دانشجویی شمال‌غرب کشور از اوایل مرداد آغاز شده است و تا پایان تابستان ادامه خواهد داشت.

وی افزود: تا کنون بیش از ۷ هزار نفر از دانشجویان کشور از مناسق عملیاتی شمالغرب کشور بازدید کردند و بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته این تعداد به ۱۰ هزار نفر خواهد رسید.

معاون فرهنگی سازمان بسیج دانشجویی بیان کرد: معاونت فرهنگی سازمان بسیج دانشجویی با تشکیل ستادهای ارائه خدمات اسکان، تغذیه، نگهداری و ارائه خدمات یادمان‌ها در خدمت دانشجویان بود؛ از برنامه‌های ویژه راهیان نور دانشجویی شمال‌غرب برگزاری مراسم دعای روز عرفه، معرفی شهدای دانشجو و تعدادی از برنامه‌های فرهنگی دیگر بود.

وجدانی‌نیا گفت: از دیگر برنامه‌های ستاد راهیان نور دانشجویی، تهیه فیلم‌های معرفی شهدای دانشجو است که تعدادی از این فیلم‌ها آماده شده است و همزمان با شروع اعزام‌های راهیان نور جنوب، اکران خواهند شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها