چهارشنبه 1400/06/31
سه شنبه, 1400/06/16 - 15:14

اردوگاه "میثاق با شهدای آبادان" به نقاهتگاه بیماران کرونایی تبدیل شد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آبادان گفت: اردوگاه راهیان نور میثاق به عنوان نقاهتگاه بیماران کرونایی در اختیار دانشگاه علوم پزشکی آبادان قرار گرفت.

به گزارش کوله بار، سرهنگ شاپور احمدی افزود: با پیگیری‌ فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان، اردوگاه میثاق برای استفاده بیماران کرونایی، در اختیار ستاد کرونا قرار گرفت.

وی اظهار داشت: این مجوعه اردوگاهی از این پس به‌ عنوان نقاهتگاه بیماران کرونایی در اختیار دانشگاه علوم پزشکی آبادان است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آبادان گفت: پیش از این نیز، محل سپاه آبادان برای تسریع در امر واکسیناسیون، برای پذیرش داوطلبان تجهیز شد.

مجتمع اردویی میثاق دارای ۱۲۲ سوئیت مجزا و خوابگاه با ظرفیت هزار و ۳۰۷ نفر است که در صورت لزوم قابلیت اسکان ۲ هزار نفر را دارد.

افزایش داروخانه های فعال در جنوب غرب خوزستان 

معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی آبادان گفت: با توجه به شرایط حاد در جنوب غرب خوزستان به تعداد داروخانه های این منطقه در تاسوعا و عاشورای حسینی افزوده شد.

زینب جوانمردی به خبرنگار ایرنا افزود: به منظور حفظ سلامت مردم و جلوگیری از ازدحام مردم در داروخانه های شبانه روزی در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی (ع)، تعداد داروخانه های فعال در منطقه جنوب غرب خوزستان افزایش یافت.

وی با اشاره به ارائه فراخون دعوت به همکاری از داروخانه های روزانه و داوطلب برای فعالیت در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی و خدمات دهی به شهروندان، گفت: در پاسخ به این فراخوان، داروخانه های روزانه علاوه بر داروخانه های شبانه روزی در شهرستانهای آبادان، خرمشهر و شادگان در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه فعال بوده و آماده خدمات رسانی به مردم هستند.

هم اکنون ۲۰ شهرستان خوزستان از جمله آبادان، خرمشهر و شادگان در وضعیت قرمز، ۲ شهرستان نارنجی و پنج شهرستان زرد کرونایی هستند.

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

درباره متن فرمت

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .
سوال امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)