سوال امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.
جمعه 1402/09/10
س, 1402/01/01 - 11:05

اعزام بیش از ۱۰۰۰ دانشجوی البرزی به اردوهای راهیان‌نور

فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان البرز گفت: اعزام دانشجویان استان به اردوهای راهیان نور از چهارم اسفندماه سال گذشته آغاز شده است و تاکنون هزار و ۱۳۱ نفر به این اردو اعزام شده‌اند.

به گزارش کوله بار، جعفر فلاح‌نژاد، فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان البرز اظهار کرد: اعزام دانشجویان استان به اردوهای راهیان‌نور از چهارم اسفندماه سال گذشته آغاز شده است و تاکنون هزار و ۱۳۱ نفر به این اردو اعزام شده‌اند.

وی هدف از برپایی سفر راهیان‌نور را ارتقای معرفت و آگاهی نسبت به ارزش‌های اسلامی و ایمانی عنوان کرد و گفت: روایت بیش از چهار دهه از انقلاب اسلامی ایران در قالب سخنرانی تبیینی با حضور اساتید و کارشناسان از جمله برنامه‌های اجرایی در اردوی راهیان نور است.

این مسئول بیان کرد: محوریت اجرای این اردو‌ها با حوزه‌های بسیج دانشجویی در دانشگاه‌ها است و برنامه‌های فرهنگی متنوع و غنی شامل بسته‌های فرهنگی، مسابقات دانشجویی، استفاده از راویان سیره شهدا و دفاع مقدس، راویان جنگ نرم در مباحث انقلاب اسلامی و مباحث تخصصی ویژه بانوان و ... در نظر گرفته شده؛ تا دانشجویان ضمن بازدید از این مناطق از برنامه‌های فرهنگی نیز بهره‌مند شوند.

فلاح‌نژاد در پایان با اشاره به اینکه فاصله میان تهدید و فرصت، تصمیم است و اگر تصمیم به درستی و به موقع اتخاذ شود، می‌تواند از تهدیدها جلوگیری کند و اردوهای راهیان نور نیز از همان فرصت‌هایی است که می‌تواند از تهدیدها جلوگیری کند، گفت: راهیان نور بهترین فرصت برای فرهنگ‌سازی و انتقال ارزش‌های دفاع مقدس و محل اقدام و عمل است و این رویداد می‌تواند به آگاهی‌بخشی و جهاد تبیین نیز کمک کند.

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

درباره متن فرمت

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .
سوال امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.