جمعه 1402/07/07
د, 1402/05/02 - 13:15
مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه کربلا خبر داد:

اعزام کاروان مازندرانی به مناطق عملیاتی غرب کشور

به گزارش کوله بار،  مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه کربلا عنوان کرد: اقشار مختلفی از زائران مازندرانی از مناطق عملیاتی غرب و شمال غرب کشور بازدید کردند.

محمد عباسپور با بیان اینکه بازدید از نمایشگاه موشکی هوا و فضا در تهران ، باغ موزه دفاع مقدس همدان، بازدید از یادمان باشگاه افسران و بازدید از یادمان‌های سنندج، بازدید از تپه الله اکبر و بازدید از یادمان سیرانبند از جمله برنامه‌هایی است که برای زائرین راهیان نور مازندرانی در نظر گرفته شده است، اظهار کرد: پیش‌بینی می‌شود هفت هزار نفر از زائرین مازندرانی به مناطق عملیاتی غرب و شمال غرب کشور اعزام شوند.

مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه کربلا استان مازندران با بیان اینکه اردوی راهیان نور غرب کشور استان مازندران از ابتدای تیر ماه آغاز شده و تا پایان مرداد ماه ادامه دارد، تصریح کرد: اردو راهیان نور غرب استان مازندران در قالب اردوهای چهار روزه برگزار می‌شود.

عباسپور با بیان اینکه انتقال مفاهیم ایثار وشهادت به نسل جوان از اهداف اردوی راهیان نور است، ادامه داد: جشنواره ره آورد سرزمین نور برای جمع آوری خاطرات، دلنوشته ها و عکس های گردآوری شده توسط زائران برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: زائران راهیان نور غرب استان مازندران می‌توانند خاطرات، دلنوشته ها و تصاویر خود را از طریق شبکه های اجتماعی به شماره ۰۹۱۱۴۳۹۳۴۹۴ برای دبیرخانه جشنواره ره‌آورد سرزمین نور ارسال کنند.

افزودن دیدگاه جدید

درباره متن فرمت

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .