سه شنبه 1402/01/01
ش, 1401/12/27 - 16:03

اعزام ۲۰ کاروان دانشجویی به مناطق مناطق جنگی

مسئول بسیج دانشجویی استان همدان از اعزام ۲ هزار و ۲۰۰ دانشجوی دختر و پسر در قالب ۲۰ کاروان دانشجویی راهیان نور از دانشگاه‌های مختلف استان به مناطق جنگی خبر داد.

به گزارش کوله بار، حمید پورحسینی با اشاره رتبه نخست استان در اعزام دانشجو به مناطق عملیاتی گفت: ۲۰ کاروان دانشجویی از یادمان والفجر هشت، کربلای چهار، شلمچه، طلاییه، فکه و هویزه که یادمان دانشجویی به یاد شهید علم الهدی است از ۹ تا ۲۴ اسفند بازدید کردند.

 

وی یکی از مهمترین اهداف برگزاری اردوی راهیان نور را آشنایی دانشجویان با سبک زندگی شهدا برشمرد و افزود: اعزام کاروان‌های راهیان نور دانشجویی برای اجرای برنامه‌های پرمحتوا با شعار «ادامه مسیر با توست» اعلام شد و ادامه مسیر شهدا در شرایط کنونی در دست دانشجویان است.

 

رئیس سازمان بسیج دانشجویی استان همدان، بازدید دانشجویان در کنار راهیان نور از نقاط پیشرفت استان خوزستان و دستاورد‌های کشور در عرصه‌های سدسازی را اتفاق جالب توجه امسال برشمرد و افزود: ۷۰۰ نفر از این دانشجویان از سد کرخه و نمایشگاه هوا فضا بازدید کردند.

 

پورحسینی برگزاری این اردو‌ها را زمینه‌ای برای انتقال حماسه‌ها و رویداد‌های هویت ساز برای نسل نوجوان و جوان دانست و گفت: براساس نظرسنجی از کیفیت برگزاری اردو‌های راهیان نور، دانشجویان رضایتمندی خود را اعلام کردند.

استان همدان بیش از هشت هزار شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

درباره متن فرمت

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .
سوال امنیتی
پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)
Answer this question to verify that you are not a spam robot.