سه شنبه 1402/01/01
پ, 1401/12/18 - 13:13
مسئول سازمان اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه ثارالله استان کرمان در گفتگو با کوله بار مطرح کرد؛

اعزام ۴ هزار دانش آموزان کرمانی به سرزمین نور/ برنامه ریزی برای حضور زائران در لحظه سال تحویل در یادمان‌های دفاع مقدس

مسئول سازمان اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه ثارالله استان کرمان گفت: در روزهای منتهی به نوروز ۱۴۰۲ و روزهای اوج راهیان نور هستیم و برنامه ریزی خوبی صورت گرفته تا زائران راهیان نور کرمانی در لحظه سال تحویل در یادمان‌های دفاع مقدس حضور داشته باشند.

به گزارش کوله بار، غلامعباس نکونام مسئول سازمان اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه ثارالله استان کرمان در گفتگو با خبرنگار کوله بار با اشاره به حضور پرشور دانش آموزان در مناطق عملیاتی دفاع مقدس گفت: امسال بحمدالله از اول بهمن ماه شاهد حضور دانش آموزان کرمانی در مناطق عملیاتی دفاع مقدس بودیم و تا ۱۵ اسفند ماه، این اعزام‌ها ادامه داشت و ۴ هزار دانش آموز کرمانی با حضور در سرزمین نور با سیره شهدا آشناتر شدند.

وی ادامه داد: برنامه‌های ویژه راهیان نور دانش آموزی متفاوت است، چرا که در این اردوها تلاش می‌شود که از راویان دفاع مقدسی استفاده شود که با زبان و کلام دانش آموزان و متناسب با رده سنی آنان، بتوانند مفاهیم دفاع مقدس را به این قشر از جامعه منتقل کنند.

نکونام با بیان اینکه برگزاری رزمایش‌های فرهنگی_بصیرتی در راهیان نور همیشه با استقبال پرشور دانش آموزان مواجه شده است، گفت: استفاده از هنر نمایشی برای انتقال مفاهیم دفاع مقدس اثرگذار است و به همین دلیل، برگزاری رزمایش‌های فرهنگی و هنری همیشه موثر بوده است چرا که با هنر نمایشی، دفاع مقدس برای زائران دانش اموز روایت می‌شود.

مسئول سازمان اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه ثارالله استان کرمان در پایان خاطر نشان کرد: در روزهای منتهی به نوروز ۱۴۰۲ و روزهای اوج راهیان نور هستیم و برنامه ریزی خوبی صورت گرفته تا زائران راهیان نور کرمانی در لحظه سال تحویل در یادمان‌های دفاع مقدس حضور داشته باشند.

افزودن دیدگاه جدید

درباره متن فرمت

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .
سوال امنیتی
پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)
Answer this question to verify that you are not a spam robot.