پنجشنبه 1402/03/11
ج, 1401/02/16 - 15:13

اعزام ۸۰۰ نفر از مردم استان مرکزی به مناطق عملیاتی غرب کشور

معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی از اعزام ۸۰۰ نفر از مردم استان مرکزی به مناطق عملیاتی غرب کشور خبر داد.

به گزارش کوله بار،  محمد گودرزی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: یکی از موثرترین روش‌های انتقال فرهنگ ایثار و شهادت راهیان نور است و با توجه به شرایط امروز بهترین روش برای جلوگیری از تحریف و فراموشی فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه راهیان نور است.

وی مهم‌ترین نیاز کشور در گام دوم انقلاب را فرهنگ ایثار، شهادت و ازخودگذشتگی خواند و گفت: با توجه به هجمه تبلیغات دشمنان، جهاد تبیین در شرایط فعلی ضرورت مهم برای نسل جدید جامعه است و راهیان نور بستری مناسب برای تحقق جهاد تبیین است و آینده درخشان کشور با روایت‌های صحیح از حماسه های انقلاب تضمین می شود.

 گودرزی با اشاره به برگزاری راهیان نور غرب در اردیبهشت ماه افزود: پس از برگزاری موفق اردوهای راهیان نور مناطق جنوب کشور در پایان سال گذشته و ابتدای سالجاری اردوهای راهیان نور غرب کشور و بازدید اقشار مختلف مردم از مناطق عملیاتی غرب در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: برنامه‌های متنوعی از جمله بازدید از باغ موزه دفاع مقدس همدان، بازدید از یادمان عملیات مرصاد و پادگان ابوذر، بازدید از بیمارستان صحرایی قصر شیرین، بزرگداشت عملیات غرور آفرین بازی دراز، یادواره شهدای عملیات بازی دراز در حرم مطهر احمد بن اسحاق(ره) در شهر سر پل ذهاب، صعود به قله بازی دراز و برنامه های فرهنگی دیگر برای زائرین استان مرکزی در نظر گرفته شده است.

معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی با تأکید بر اینکه عملیات بازی دراز نقطه عطف دفاع مقدس است، گفت: بازخوانی و تبیین این عملیات غرور انگیز برای نسل جوان برکات فراوانی دارد و لذا برنامه‌های اردوی راهیان نور غرب کشور با رویکرد جهاد تبیین برگزار می‌شوند.

وی بیان کرد: بیش از ۸۰۰ نفر از اقشار مختلف مردم استان مرکزی که عمده آنها از جوانان و دانشجویان هستند در اردوی راهیان نور غرب کشور شرکت می‌کنند و خوشبختانه با استقبال بسیار گرم مردم و مسئولین استان‌های کرمانشاه، همدان و کردستان این اردوها برای زائرین ماندگار خواهد شد.

 گودرزی خاطر نشان کرد: همچنین زائرین استان مرکزی ضمن شرکت در برنامه‌های راهیان نور غرب کشور در ویژه برنامه صعود سراسری امت حزب الله به بازی دراز و شرکت در برنامه‌های یادمان با سخنرانی سردار شادمانی معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء و مداحی صادق آهنگران بهره مند خواهند شد.

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

درباره متن فرمت

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .
سوال امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.
پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)
Answer this question to verify that you are not a spam robot.