جمعه 1402/07/07
چ, 1402/05/25 - 13:07
مسئول سازمان اردویی، راهیان‌‌نور و گردشگری سپاه شهداء آذربایجان غربی خبر داد

افزایش 30 درصدی بازدید کاروان‌های راهیان‌نور از یادمان‌های آذربایجان غربی

به گزارش کوله بار، عزت‌الله ابراهیمی، مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه شهداء آذربایجان غربی، در گفت‌وگو با خبرنگاران ارومیه، گفت: از ابتدای آغاز اعزام کاروان‌های راهیان نور تا به امروز 29  هزار و 64 نفر از آذربایجان غربی به یادمان‌های استان اعزام شده‌اند.
وی ادامه داد: زائران از یادمان‌های بافت، دوپازا، دارساوین در سردشت، شهداء تمرچین و شهید کاظمی در پیرانشهر، شهید امینی در مهاباد و شهید بروجردی در نقده بازدید به عمل آورده و با شهدای هشت سال دفاع مقدس تجدیدپیمان کردند.

مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه شهداء آذربایجان غربی اضافه کرد: پیش‌بینی می‌شود 80 هزار نفر از زائران استان ما از یادمان‌های استان بازدید به عمل آورند و که این خود یک گام بلند در راستای نهادینه‌سازی فرهنگ ایثار و شهادت به شمار می‌رود.

ابراهیمی یکی از وجوه تمایز اردوهای راهیان نور امسال را تلفیق آن با اردوهای پیشرفت عنوان کرد و گفت: کاروان‌ها ضمن اینکه بر سر مزار شهداء هشت سال دفاع مقدس و مناطق عملیاتی حاضر می‌شوند، از مظاهر توسعه، عمران و پیشرفت استان بازدید به عمل می‌آورند.

مسئول سازمان اردویی، راهیان‌‌نور و گردشگری سپاه شهداء آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: در کنار بازدید از یادمان‌ها، حضور زائران در نمایش رزمی و بصیرتی علمداران ولایت از جمله برنامه‌های شاخص اردوهای راهیان نور است، که امسال از نخستین روز دفاع مقدس تا خاتمه و امضاء قطعنامه به تصویر کشیده شده است.
 

 

 

 

افزودن دیدگاه جدید

درباره متن فرمت

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .