شنبه 1400/07/24
دوشنبه, 1400/06/29 - 19:23
در پردیس تئاتر تهران برگزار می شود

اولین یادواره نمایشنامه خوانی دفاع مقدس

خوانش پایداری عنوان برنامه ایست که به مناسبت هفته دفاع مقدس طی روزهای ۳۱ شهریور تا ۷ مهر ماه از ساعت ۱۹ تا ۳۰/۲۰ در پردیس تئاتر تهران برگزار می‌شود.

به گزارش کوله بار،  حسین عالم بخش رییس پردیس تئاتر تهران با اعلام خبر برگزاری اولین یادواره نمایشنامه خوانی دفاع مقدس، به فداکاری‌های رزمندگان در طول 8 سال دفاع مقدس اشاره و کشور را وامدار ایثار و فداکاری ایشان دانست و بر لزوم بازخوانی آن روزها تاکید کرد. رییس پردیس تئاتر تهران در تشریح این برنامه، گفت: «خوانش پایداری» برنامه‌ای است که با مشارکت انتشارات دفاع مقدس در محل سالن اصلی پردیس تئاتر تهران برگزار می شود و شامل دو بخش نمایشنامه‌خوانی و گفت‌وگو با هنرمندان و صاحب نظران عرصه تئاتر دفاع مقدس و مقاومت است. وی ادامه داد: در این برنامه 14 نمایشنامه طی مدت اعلام شده در پردیس تئاتر تهران خوانش و از طریق فضای مجازی (سایت تیوال) پخش می شود. همچنین در بخش دیگر برنامه هنرمندان و صاحب نظرانی چون حسین مسافرآستانه، علی عطایی - ایوب آقاخانی - قادر آشنا - شهرام کرمی - حمید نیلی - مالک حد پور سراج پیرامون موضوعات محوری تئاتر دفاع مقدس و مقاومت نقطه نظرات خود را ارائه خواهند داد.

«عندالمطالبه» به کارگردانی و نویسندگی «مرتضی شاه کرم»، «آنم آرزوست» به کارگردانی «سید محمد بی ریا» و نویسندگی «علی موسویان»، «بابای من قهرمانه» به کارگردانی و نویسندگی «رضا بیات»، «فرمانده»به کارگردانی و نویسندگی «بهرام بیات»، «قصه ای از دل خاک» به کارگردانی و نویسندگی «محمود تیوری»، «پل» به کارگردانی و نویسندگی «محسن عظیمی»، «آشیانه» به کارگردانی و نویسندگی «مجیدکاظم زاده مژدهی»، «23بهمن 63 » به کارگردانی «سمیه آباده» و نویسندگی «مهدی منصوری»، «پابرهنه با چای نیم خورده» به نویسندگی «علیرضا دهقانی» و کارگردانی «ماندانا عبقری»، «شربت» به نویسندگی و کارگردانی «بهار کریم زاده»، «آهو و پرندگان» به نویسندگی و کارگردانی «ایرج افشاری»، «این قصه را آهسته بخوان» به نویسندگی «مهدی نصیری» و کارگردانی «ایرج افشاری»، «تنها قاصد بابا» به نویسندگی «علیرضا دهقانی» و کارگردانی «ماندانا عبقری»، «عزیز مایی» به نویسندگی و کارگردانی «مهرداد رایانی مخصوص» عناوین نمایشهایی است که در این برنامه مورد خوانش قرار می گیرد.

علاقه مندان می توانند طی روزهای یاد شده نمایشهای مورد علاقه خود را از طریق سایتهای تیوال بصورت مستقیم تماشا کنند.

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

درباره متن فرمت

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .
سوال امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)