مسئول سازمان اردویی سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام در گفتگو با کوله بار خبر داد

بازدید بیش از 19هزار زائر راهیان نور از مناطق عملیاتی دفاع مقدس استان ایلام

پورمحمدی گفت: از ابتدای سال تا به امروز بیش از 19 هزار و 360 زائر راهیان نور از استان های تهران، البرز، هرمزگان، قم از مناطق عملیاتی ایلام بازدید نمودند.

حسین پورمحمدی مسئول سازمان اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام در گفتگو با کوله بار با اشاره به حضور زائران راهیان نور در مناطق عملیاتی دفاع مقدس استان ایلام اظهار داشت: از ابتدای سال تا به امروز بیش از 19 هزار و 360 زائر راهیان نور از مناطق عملیاتی این استان بازدید نمودند.

وی ادامه داد: مراسمات ویژه ای در طول سال برگزار نمودیم و در ویژه برنامه سالرور آزادسازی مهران، قریب به 5 هزار زائر راهیان نور حضور داشتند.

پورمحمدی تاکید کرد: استان های تهران، البرز، هرمزگان، قم و... جزو استانهایی هستند که امسال مهمان یادمان های شهدای استان ایلام بودند.

مسئول سازمان اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام خاطر نشان کرد: یادمان شهید جندالله جزو یادمان های دفاع مقدس استان ایلام است که به دلیل دفن دو شهید گمنام در این یادمان، هر ساله جمع کثیری از زائران راهیان نور زائران حسینی در این مکان معنوی حضور پیدا می کنند.

وی تاکید کرد: استان ایلام در غربی ترین نقطه ایران در زمان جنگ تحمیلی شاهد عملیات ها و رشادت های فراوانی بوده که امروز بخش مهمی از وقایع جنگ در این استان به جا مانده است.این استان با ۴۲۰ کیلومتر مرز مشترک در ۸ سال دفاع مقدس خط مقدم جبهه های جنگ بوده و علاوه بر خود جنگ، مردم استان نیز پا به پای رزمندگان در جبهه حضور داشتند و حاضر به ترک شهرهای خود نشدند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها