پنجشنبه 1401/05/27
چ, 1400/10/08 - 22:08
معاون وزیر علوم مطرح کرد؛

باز طراحی عملیات فرهنگی راهیان نور بر اساس فرصت ها و ظرفیت ها

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم گفت: عملیات فرهنگی راهیان نور را باید بر اساس فرصت‌ها و ظرفیت‌های جدید بازطراحی نمائیم.

به گزارش کوله بار، به نقل از وزارت علوم، عبدالحسین کلانتری، با اشاره به کارهای فرهنگی گسترده‌ای که در دانشگاه‌ها انجام می‌شود، گفت: بر اساس تحقیقات و پژوهش‌های صورت گرفته، تأثیرگذاری فعالیت‌های مرتبط با حوزه شهدا و دفاع مقدس از سایر فعالیت‌ها ماندگارتر است.

وی در جلسه قرارگاه مرکزی شهید علم الهدی که با حضور معاونین و مدیران فرهنگی و اجتماعی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، دانشگاه‌های تحت نظر وزارت علوم و وزارت بهداشت، سازمان بسیج دانشجویی و جهاد دانشگاهی برگزار شد، ضمن بیان اینکه اکنون زمان جنگ روایت‌ها است، تأکید کرد: در جنگ روایت‌ها باید از روایت اصیل دفاع مقدس بهره برد.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم با تاکید بر اهمیت پرداختن به مکتب شهید سلیمانی، افزود: سعی می‌کنیم در وزارت علوم ترویج و گفتمان‌سازی ارزش‌های دفاع مقدس را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهیم که بخش عمده آن در راستای فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص «جهاد تبیین» خواهد بود.

کلانتری ضمن تاکید بر حمایت از طرح آموزشی شاگردان مکتب شهید سلیمانی (دوره شمس)، افزود: عملیات فرهنگی راهیان نور را باید بر اساس فرصت‌ها و ظرفیت‌های جدید بازطراحی نمائیم.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، با گرامیداشت روز شهدای دانشجو (۱۶ دی ماه) بیان کرد: در حوزه روایتگری علاوه بر استفاده از ظرفیت پیشکسوتان باید از تجربه میدانی کسانی که در اردوهای راهیان نور شرکت کرده‌اند هم استفاده شود. در این زمینه ضرورت شبکه‌سازی مخاطبان اردوها هم باید لحاظ شود.

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

درباره متن فرمت

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .
سوال امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.