جمعه 1402/07/07
س, 1402/05/17 - 10:35
مسئول قرارگاه راهیان نور استانآذربایجان شرقی:

برگزاری اعزام کاروان های راهیان نور غرب و شمالغرب کشور استان آذربایجان شرقی

به گزارش کوله بار، مسئول قرارگاه راهیان نور استان آذربایجان شرقی در خصوص آغاز اعزام کاروان های راهیان نور غرب و شمال غرب کشور خبرداد.

کاظم قلعه گفت: کاروان های راهیان نور غرب و شمالغرب کشور از هفته قبل در استان آغاز شده و تا پایان شهریور ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

وی افزود: زائران این کاروان ها از مناطق عملیاتی یادمان حاج عمران پیرانشهر (تمرچین )، یادمان شهید بروجردی نقده و رزمایش شبانه روستای حیدر لو شهرستان ارومیه و از یادمان های سیرانبند، سردشت، بوالفت ـ بوالحسن شهرستان بانه را بمدت دو روز زیارت خواهند نمود.

ایشان خاطر نشان کرد: زائران راهیان نور شمالغرب و غرب کشور بمدت دو روز اردو از روایت گری راویان دوران 8 سال دفاع مقدس استان آذربایجان شرقی و استان آذربایجان غربی که در زمان جنگ در مناطق عملیاتی حضور داشتند و جنگیدند و علاوه بر این روایان فتح از تعدادی از راویان نور خواهر و برادر جهت روایتگری و روحانی کاروان، نفرات تأمین، پرستار یا دکتر کاروان، خودوری آمبولانس  استفاده می شود.

مسئول قرارگاه به همراه مسئول اردویی سپاه استان برای امنیت و آسایش زائران نیز از محل اسکان زائران در بانه و از یادمان های سیرانبند و بوالحسن بازدید نمودند.

بازدید از محل یادمان

 

یادمان بانه

 

افزودن دیدگاه جدید

درباره متن فرمت

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .