پنجشنبه 1401/03/05
د, 1400/05/25 - 12:12

برگزاری جشنواره معرفی پایگاه های برتر در زمینه فعالیت های اردویی پایگاه های مقاومت

سردار مطهری ایجاد شناسه خدمات اردویی برای پایگاه های مقاومت بسیج را یکی از برنامه های سازمان جهت ساماندهی مدرن اردوهای بسیج و یکی ازبرنامه های سازمان اردویی دانست.

به گزارش کوله بار، سردارعباس مطهری مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری بسیج دردیدار با فرمانده سپاه قدس گیلان برتقویت وتوسعه اردوها خصوصا در تولید محتوا تاکید کرد.

 

وی افزود: تهیه وتدوین نقشه راه برای تقویت وتوسعه شبکه خادمین شهدا، ایجاد گویاسازی یادمان ها و زیارتگاه ها، تقویت شبکه راویان وایجاد فضاسازی مناسب درامر راهیان نور، شناسایی واستفاده ازظرفیت های مردمی درخصوص گردشگری ارزش محور و فضاسازی مناسب اردوگاه ها و مسیرهای راهیان نور را از اهم برنامه های این سازمان دانست.

 

سردارعبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان نیز در این دیدارگفت: اردو و موضوعات پیرامون آن به مثابه خون موجود در بدن بسیج است و برای زنده نگهداشتن انگیزه در میان بسیجیان و آحاد مردم خصوصا نوجوانان و جوانان لازم وضروری است.

دبیر قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج در ادامه برنامه ها در بازدید ازکمیته خادمین شهداء استان گیلان در نشست صمیمی ضمن پاسخ به سوالات خادمین، نظرات و پیشنهادات مطرح شده را دریافت کرد و برلزوم استفاده ازظرفیت شبکه خادمین شهدا درماموریت های مختلف بسیج وهمچنین ایجاد اشتغال خادمین تاکید داشتند.

 

سردارمطهری در جلسه گفتگوی تصویری با فرماندهان نواحی سپاه قدس گیلان ضمن پاسخ به سوالات آنان بیان داشتند که موضوع اردو تربیت، موضوع راهیان نور زیارت و موضوع گردشگری سیاحت است و مخاطب اصلی ما آحاد مردم و بسیجیان هستند.

مسول سازمان اردویی، راهیان نور وگردشگری بسیج شناسایی و استفاده ازظرفیت های مردمی درامر راه اندازی گردشگری اسلامی و ورود به عرثه ها و محیط های گردشگری کشور و اثرگزاری دراین موضوع را از مهمترین برنامه های این سازمان در زمینه گردشگری برشمردند.

 

سردار مطهری ایجاد شناسه خدمات اردویی برای پایگاه های مقاومت بسیج را یکی از برنامه های سازمان جهت ساماندهی مدرن اردوهای بسیج و یکی ازبرنامه های سازمان اردویی دانست که با برگزاری جشنواره معرفی پایگاه های برتر در زمینه فعالیت های اردویی پایگاه های مقاومت دراین زمینه فعالیت چشمگیری داشتند مورد تقدیر قرارخواهند گرفت.

افزودن دیدگاه جدید

درباره متن فرمت

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .
سوال امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.