سه شنبه 1401/09/15
د, 1401/02/12 - 12:16
مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی در گفت و گو با کوله بار: 

حضور خانواده ها و خودروهای شخصی در مناطق عملیاتی دفاع مقدس نشان دهنده مردمی بودن راهیان نور است

قنبری گفت: چیزی که در راهیان نور امسال به خوبی به چشم می آمد، حضور خانواده ها و خودروهای شخصی بود که باعث شده که بود که جلوه مردمی بودن راهیان نور بیشتر نمایان شود. 

به گزارش کوله بار،مجتبی قنبری مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی در گفت و گو با خبرنگار کوله بار با اشاره به اینکه راهیان نور یکی از عملیات های بزرگ فرهنگی در کشور است، گفت: نوروز امسال 600 زائر راهیان نور و 140 خودروی شخصی با حضور در مناطق عملیاتی دفاع مقدس با سیره شهدا آشناتر شدند.

وی ادامه داد: چیزی که در راهیان نور امسال به خوبی به چشم می آمد، حضور خانواده ها و خودروهای شخصی بود که باعث شده که بود که جلوه مردمی بودن راهیان نور بیشتر نمایان شود. 

قنبری تاکید کرد: بعد از اغاز اردوهای راهیان نور در سال جدید، بیش از یک هزار و پانصد زائر راهیان نور نیز از این استان عازم مناطق عملیاتی غرب و شمال غرب کشور خواهند شد.

مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به مسافت طولانی استان خراسان جنوبی با مناطق عملیاتی دفاع مقدس، اردوهای ما 7 روز به طول می انجامد.

انتهای پیام/
 

افزودن دیدگاه جدید

درباره متن فرمت

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .
سوال امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.
پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)
Answer this question to verify that you are not a spam robot.