دوشنبه 1399/01/25 - 13:01

تشریح اقدام جهادی همسران ارتشی در راه مبارزه با کرونا

جانشین فرمانده پدافند هوایی شهید نصر اصفهانی گفت: تولید روزانه هزار لیتر مواد ضدعفونی در منطقه و ارسال آن به سایر مناطق پدافندی کشور هم از دیگر اقدامات خیرخواهانه این خانواده‌ها است.

به گزارش کوله بار، تعدادی از همسران کارکنان منطقه پدافند هوایی شهید نصر اصفهانی همگام با سایر ارگان‌های جهادی کشور، به صورت خودجوش و داوطلبانه در کارگاه تولید ماسک حضور یافته‌اند و روزانه ۱۰۰۰ عدد ماسک تولید می‌کنند.

در همین رابطه محمدرضا معصومی جانشین فرمانده پدافند هوایی شهید نصر اصفهانی توضیح داد: تولید روزانه هزار لیتر مواد ضدعفونی در منطقه و ارسال آن به سایر مناطق پدافندی کشور هم از دیگر اقدامات خیرخواهانه این خانواده‌هاست. هم اکنون ضدعفونی کردن معابر و محل استقرار سربازان به صورت مستمر ادامه دارد.

وی استقرار تیم تب‌سنجی و کنترل دقیق وضعیت سلامت کارکنان در بدو ورود به یگان را نیز جزو اقدامات پیشگیرانه قلمداد کرد و گفت: امروز نیز به حول و قوه الهی با تجهیز دو کارگاه یکی در منطقه و دیگری در ایستگاه شهید مجید عسگری هاشم‌آباد و حضور خودجوش همسران کارکنان جهت تولید جهادی ماسک، گام دیگری در این خصوص برداشته تا بتوانیم با کمترین خسارت از بحران شیوع کرونا عبور کنیم.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .
CAPTCHA
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)

جدیدترین ها