شنبه, 10/21/1398 - 16:20

حاج قاسم سرزمین های اسلامی را علیه استکبار جهانی بسیج کرد

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: حاج قاسم سرزمین های اسلامی را علیه استکبار جهانی بسیج کرد.

به گزارش کوله بار، حجت الاسلام عباس دانشی  در مراسم بزرگداشت شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: ایران اسلامی با توجه به تمدن کهنی که دارد از دیرباز در معرض تجاوز و اشغال سرزمینی دشمنان بوده که البته در این زمینه فتوحات بسیاری نیز بدست آورده است.

وی افزود: این تاریخ و تمدن روزهای تلخی به خود دیده و حمله هایی از انسان های بی فرهنگ و بی هویت دیده است.

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی تصریح کرد: حاج قاسم شاه بیت خلق حماسه ها بود، این بزرگوار سرزمین های اسلامی را علیه استکبار جهانی بسیج کرد. او به مانند مالک اشتر برای مقام معظم رهبری بود و امروز همه مدیون مجاهدت های حاج قاسم هستیم.

دانشی با بیان اینکه شهادت حاج قاسم از حضور ایشان پرثمرتر شد، بیان کرد: وقتی جهان اسلام توانست در ذیل ولی فقیه قرار گیرد و امام و فرهنگ فاطمی را تداوم بخشد حاج قاسم سلیمانی در کنار رهبری قرار گرفت و عظمت و شکوه را در دنیای اسلام آفرید.

وی اضافه کرد: حاج قاسم نه تنها محبوب ملت ایران بلکه مورد قبول همه ملت های مسلمان دنیا بود که این مهم در مراسمات یک هفته اخیر در تشییع ایشان به وضوح مشاهده شد، وی یک چهره بزرگ معنوی بود که بسیاری از علما و بزرگان دینی از مکتب او بهره مند می شدند.

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی، اخلاص، ولایت پذیری و حمایت از مظلومان را از ویژگی های بارز این بزرگوار دانست و گفت: همین ویژگی ها سبب محبوبیت ایشان در بین اقشار مردم شد و همچنین شهادت حاج قاسم نیز در بین مردم خروشی عظیم ایجاد کرد.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .
CAPTCHA
. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

جدیدترین ها