یکشنبه, 11/20/1398 - 17:32

دیدار دانشگاهیان دانشگاه فنی و حرفه‌ای سمنان با بانوی جانباز

جمعی از دانشگاهیان دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان با جانباز گرانقدر سرکار خانم طاهری دیدار و ضمن ادای احترام به این خانواده یاد و خاطره جانبازان این سرزمین را گرامی داشتند.

به گزارش کوله بار،حجت الاسلام دکتر رخ بین  مسئول تربیت و آموزش عقیدتی و سیاسی  سپاه قائم آل محمد استان سمنان اظهار کرد: خانواده‌های جانبازان و ایثارگران میراثی گران‌بها و الگو برای انقلاب اسلامی به شمار می‌روند و دیدار با این خانواده‌ها موجب عزت و پالایش روح انسان می‌شود.

وی به جایگاه والای جانبازان دفاع مقدس پرداخت و تصریح کرد: ایثارگری‌ها، رشادت‌ها، جان‌فشانی‌های جانبازان ، به‌عنوان اسطوره‌های صبر و استقامت، ایثار، شجاعت و دلاوری در دفتر خاطرات این سرزمین ثبت‌ شده و دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران مایه افتخار و سربلندی است.

حجت الاسلام دکتر رخ بین  تأکید کرد: امروز امنیت آرامش و آسایشی که در جامعه وجود دارد، مدیون رشادت‌ها ، فداکاری و ایثارگری‌های خانواده معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران و آزادگان سرافرازی است که با اهدای جان و هستی خود از کیان این سرزمین دفاع کردند.

مسئول تربیت و آموزش عقیدتی و سیاسی  سپاه قائم آل محمد استان سمنان با اشاره به اینکه پاداش معنوی این غیورمردان نزد خدا محفوظ است، بیان کرد: سرکشی از خانواده‌های معظم شاهد و جانبازان، کمترین کاری است که هر ایرانی می‌تواند برابر حماسه‌های عظیم و به یادماندنی و الهی که شهدا و جانبازان و آزادگان خلق کردند، انجام و به آنها احترام بگذارد.

وی افزود: حفظ و ترویج فرهنگ و روحیه ایثارگری رزمندگان دوران دفاع مقدس، می‌تواند علاوه بر زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره آنها، تأثیر به‌سزایی در تربیت نسل‌های بعدی کشور داشته باشد، چراکه با حفظ این روحیه می‌توان به قله‌های رفیع سعادت و خوشبختی در عرصه‌های مختلف رسید.

وی خاطرنشان کرد: دیدار و سرکشی از خانواده‌های شهدا و جانبازان، یکی از راه‌های زنده نگه‌داشتن دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران و ارج نهادن به شاهکارهای ماندگار والدین و خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان است.

سرکار خانم طاهری در این دیدار  به ذکر خاطراتی از زمان جانبازی خود پرداخت.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .
CAPTCHA
. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

جدیدترین ها