یکشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۳:۳۰

شهادت سردار سلیمانی برنامه ریزی و توطئه دشمن را به هم ریخت

وزیر سابق اطلاعات به برنامه ریزی حساب شده و توطئه دشمن برای مقابله با انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری دشمن را بهت زده کرد.

به گزارش کوله بار،حجت الاسلام والمسلمین محمد مصلحی در دیدار با نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه حضور مردم در صحنه استکبار را دیوانه کرده است، اظهار کرد: شهادت سردار سلیمانی با توجه به اینکه برای ملت ما بسیار سخت بود اما جزو امدادهای غیبی برای نظام اسلامی محسوب می شود.

وی با اشاره به برنامه ریزی حساب شده و توطئه دشمن برای مقابله با انقلاب اسلامی گفت: شهادت سردار سلیمانی توطئه و برنامه ریزی سازمان های اطلاعاتی دشمن را به هم ریخت.

وزیر سابق اظلاعات بر تلاش مسئولان در برطرف کردن مشکلات مردم تاکید کرد و یادآور شد: اگر مسئولی تنها به فکر پشت میزنشینی باشد امور به سرانجام نمی رسد.

مسئولان گیلان در بحران برف کم کاری کردند

آیت الله رسول فلاحتی نیز در این دیدار با اشاره به وصیت نامه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: سردار سلیمانی در وصیتنامه خود به تمام حوزه ها به خوبی پرداخته است.

وی یکی از ویژگی های سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را جهاد اکبر و جهاد اصغر توام با هم عنوان کرد و افزود: سردار شهید سلیمانی جهاد اکبر و جهاد اصغر را با هم حفظ کرد.

امام جمعه رشت در ادامه به بارش برف سنگین در گیلان اشاره کرد و گفت: گشت هوایی در بحران برف به معنای آن است که برخی مسئولان به مردم اعتماد ندارند.

آیت الله فلاحتی با بیان اینکه گزارش های ارائه شده توسط مسئولان در برف اخیر قابل قبول نیست، تصریح کرد: مسئولان گیلان در بحران برف کم کاری کردند.

وی ادامه داد: حدود دو سال است اعلام می کنم مسئولان گیلان به گلوگاه ها توجه داشته باشند و مسیرها را در حوادث غیر مترقبه رصد کنند.

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به حضور با صلابت مردم در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن، بیان کرد: حضور مردم گیلان به ویژه شهر رشت در راهپیمایی ۲۲ بهمن موجب شگفتی جهانیان شد.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .
CAPTCHA
. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

جدیدترین ها