دوشنبه 1399/01/25 - 12:54

شهروندان جهادی یاد و خاطره دفاع مقدس را زنده کردند/ تولید ۷۵۰ هزار ماسک

رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران گفت: نیرو‌های جهادی با تولید شیلد‌ در حال خدمت رسانی به کادر‌های درمانی هستند.

به گزارش کوله بار، حجت‌الاسلام میثم امرودی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از قرارگاه جهادی حضرت زینب (س) بازدید و در خصوص کار جهادی جوانان این حوزه، گفت:این قرارگاه در پنج بخش حمایت از کسبه آسیب دیده، خریداری محصولات آنها و توزیع در بین مراکز درمانی بزرگداشت مدافعان سلامت و ایثارگران تولید ماسک، شیلد و گان در حال خدمت رسانی است.

وی افزود:در حال حاضر ۱۸۵ کارگاه و ۲۰۰ هزار چرخ خیاطی آماده در سطح تهران از جمله حوزه‌های علمیه، حسینیه‌ها و منازل زنان و مردان جهادگر فعال است و با امکانات خودشان در حال فعالیت هستند. تا به امروز ۷۵۰ هزار ماسک و ۸هزار و۵۰۰ گان تولید شده که این روند رو به رشد است و زیر نظر کارشناسان و طراحان در حال تهیه است.

رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران گفت:گان‌های متنوعی با توجه به نیاز کادر‌های درمانی در حال تولید است که با دقت بیشتری دوخته و لایه چسب به آن‌ها زده می‌شود تا ورود میکروب را به صفر برساند همچنین گان‌هایی برای غسالخانه‌ها و اورژانس‌ها که آنها هم با حساسیت‌های خاصی دوخته شده است.

وی در ادامه درمورد شیلد‌های تهیه شده اظهارداشت:شیلد‌هایی در هفته‌های پیش تولید شده که با نکاتی که پرستاران گفتند ماهیت آنها را تغییر دادیم تا کادر درمانی در امنیت بیشتری قرار گیرند و با خیال راحت به درمان بیماران بپردازند.

حجت الاسلام امرودی گفت:موارد تولید شده پس از نظارت وزارت بهداشت و تایید آنها در مراکز درمانی و بیمارستان‌ها توزیع می‌شود.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .
CAPTCHA
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)

جدیدترین ها