چهارشنبه 1401/03/04
س, 1401/01/16 - 22:22

خدمت رسانی سپاه حضرت قمر بنی هاشم به ۸ هزار زائر سرزمین نور

مدیر مرکز اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام از خدمت رسانی به بیش از ۸ هزار زائر سرزمین نور در تعطیلات نوروز خبرداد.

به گزارش کوله بار، سرهنگ عیسی حیدری گفت: اردو‌های راهیان نور پس از دوسال وقفه به خاطر شرایط شیوع ویروس کرونا، از ۱۵ اسفندماه ۱۴۰۰ با اعزام کاروان‌های دانشجویی از استان چهارمحال و بختیاری شروع شد.
مدیر مرکز اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام افزود: در نیمه دوم اسفند و ایام تعطیلات نوروز ۱۴۰۱ کاروان‌های راهیان نور از شهرستان‌های مختلف استان چهارمحال و بختیاری عازم اردوگاه‌های شهید باکری خرمشهر و شهید مسعودیان اهواز شدند و با برنامه ریزی‌های انجام شده از مناطق عملیاتی جنوب غرب بازدید کردند.
وی خاطرنشان کرد: در این مقطع زمانی ۲۴۵۰ نفر از اقشار مختلف استان چهارمحال و بختیاری در قالب کاروان‌های راهیان نور دانشجویی، دانش آموزی، طلاب و روحانیون، نواحی مقاومت بسیج شهرستان‌ها و اردوی خانوادگی با خودرو‌های شخصی عازم سرزمین نور شدند.
حیدری، گفت: خانواده‌های استان چهارمحال و بختیاری نیز با ۱۵۶ دستگاه خودرو شخصی به تعداد ۶۱۷ نفر زائر وارد اردوگاه شهید باکری خرمشهر شدند و افتخار میزبانی آن‌ها را در طول مدت بازدید از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس داشتیم.
وی تصریح کرد: در این مدت، اردوگاه راهیان نور شهید باکری استان چهارمحال و بختیاری در خرمشهر، میزبان ۵ هزار و ۸۳۶ زائر سرزمین نور از دیگر استان‌های کشور نیز بود.

افزودن دیدگاه جدید

درباره متن فرمت

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .
سوال امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.