پنجشنبه 1401/03/05
ج, 1400/11/08 - 19:51
مسئول سازمان اردویی سپاه سیدالشهدا استان تهران در گفت و گو با کوله بار عنوان کرد؛

دهم بهمن ماه، آغاز اعزام کاروان های راهیان نور استان تهران به مناطق عملیاتی دفاع مقدس جنوب

اصلانی گفت: امسال 30 هزار نفر از اقشار مختلف استان تهران از یادمان‌ها و مناطق عملیاتی دفاع مقدس فتح‌المبین،شلمچه، دهلاویه، دشت‌ذوالفقاریه، اروندکنار،هویزه و... بازدید خواهند کرد.

سعید اصلانی مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه سیدالشهدا استان تهران در گفت و گو با خبرنگار کوله بار با اشاره به برگزاری اردوهای راهیان نور گفت: نخستین اعزام کاروان های راهیان نور شهر تهران به سرزمین نور از دهم بهمن ماه آغاز خواهد شد. 


وی با اشاره به اینکه ۲ سالی می شود که خادمین شهدا و اقشار مختلف مردم چشم انتظار برگزاری اردوی راهیان نور هستند، افزود:
بعد از پیدایش بیماری کرونا در کشور شاهد توقف موقتی اعزام کاروان های راهیان نور به مناطق عملیاتی دفاع مقدس بودیم اما با بهبود شرایط کرونایی در کشور و لغو محدودیت های سفر، برگزاری اردوهای راهیان نور مجددا در اولویت قرار گرفته است و امسال 30 هزار نفر از اقشار مختلف استان تهران از یادمان‌ها و مناطق عملیاتی دفاع مقدس فتح‌المبین،شلمچه، دهلاویه، دشت‌ذوالفقاریه، اروندکنار،هویزه و... بازدید خواهند کرد.


اصلانی در پایان خاطر نشان کرد: خادمین شهدا با تلاش های شبانه روزی شان در تلاش برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت هستند و برگزاری اردوهای راهیان نور با همت مسئولان راهیان نور و همچنین این خادمین شهدا مجددا میسر شده است و انشالله شاهد اثرگذاری این اردوهای معنوی در نسل های امروزی برای ادامه دادن مسیر شهدا باشیم. 


انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

درباره متن فرمت

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .
سوال امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.