چهارشنبه 1401/03/04
س, 1400/08/18 - 20:11

رادیو مقاومت از اول دی می آید

با انتخاب مدیر رادیو مقاومت، این شبکه به صورت مقطعی و در ۳۰ روز تولید و پخش برنامه هایش را از اول دی ماه آغاز می کند.

به گزارش کوله بار،به نقل از روابط عمومی معاونت صدا، معاون صدا، رضا کوچک زاده تهمتن را برای دومین سال متوالی به سمت مدیر رادیو مقاومت منصوب کرد.

رادیو مقاومت به مناسبت گرامی‌داشت دومین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی( برای دومین سال) با هدف تبیین مفهوم مقاومت در گفتمان انقلاب اسلامی و شناخت و شناساندن مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی راه‌اندازی می‌شود.

در بخشی از حکم معاون صدا ماموریت هایی از جمله: تبیین مدل مفهومی مقاومت در اندیشه امامین انقلاب، تبیین و بازنمایی شاخص‌ها و مولفه‌های مکتب شهید سلیمانی، تبیین گفتمان انقلاب اسلامی و ترویج فرهنگ اصیل ایثار و شهادت، الگوسازی مکتب شهید سلیمانی برای نسل نوظهور و آینده‌ساز کشور و... برعهده مدیر رادیو مقاومت نهاده شده است تا در تعامل سازنده با بنیاد مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی، ستاد رسانه‌ای مکتب حاج قاسم سلیمانی در سازمان صداوسیما و استفاده از ظرفیت‌های دیگر شبکه‌های رادیویی، بتواند ماموریت خود در این شبکه را به انجام برساند.

به گزارش ایسنا، رضا کوچک زاده تهمتن در حال حاضر مدیر شبکه رادیویی گفت و گو است و سابقه مدیریت رادیوهایی از جمله رادیو اربعین، رادیو انتخابات و رادیو انقلاب را در کارنامه خود دارد.

رادیو مقاومت از اول دی ماه به مدت ۳۰ روز روی موج FM ردیف  ۹۵.۵ و همچنین اپلیکیشن ایرانصدا قابل دریافت است.

انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

درباره متن فرمت

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .
سوال امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.