جمعه 1402/07/07
پ, 1402/04/29 - 08:09
فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در همایش تجلی اخلاص عنوان کرد:

راهیان نور سرمایه جاودانه‌ی انقلاب اسلامی است

به گزارش کوله بار،به گزارش کوله بار از بوشهر، سردار علی رزمجو فرمانده سپاه امام صادق(ع) بوشهر در همایش تجلی اخلاص استان بوشهر که با حضور دبیر قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج، جانشین فرماندهی سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر و جمعی از مسئولان این استان برگزار شد افزود: راهیان نور سرمایه جاودانه‌ی انقلاب اسلامی است و برگزاری این اردو‌ها با هدف تبیین نسل جوان از جانفشانی‌ها و ایثارگری‌های رزمندگان دوران دفاع مقدس سبب آن می‌شود تا آیندگان این مرز و بوم بتوانند با روحیه جهادی و انقلابی همانند رزمندگان آن دوران به اهداف متعالی این انقلاب دست پیدا کنند.


سردار علی رزمجو تاکید کرد: همگان وظیفه دارند در فضای حقیقی و مجازی ارزش‌های عاشورا و ۸ سال دفاع مقدس و انقلاب اسلامی بازگو کنند.
وی با بیان اینکه دشمنان در تلاش برای کمرنگ کردن خون شهدای اسلام هستند اذعان کرد: دشمنان جمهوری اسلامی ایران با به کارگیری رسانه‌های خود و جنگ شناختی در تلاشند تا تمامی جانفشانی‌های رزمندگان و ایثارگران دوران دفاع مقدس را در جامعه کمرنگ کنند در همین راستا شایسته است مسئولین امر اهتمام بسیار ویژه‌ای نسبت به برگزاری اردو‌های راهیان نور داشته باشند.


سردار عبدالرضا دشتی جانشین فرماندهی سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر نیز در این همایش گفت: استان بوشهر با اعزام ۲۴ هزار و ۴۸۸ نفر به مناطق عملیاتی توانست مقام دوم را در کشور از نظر اعزام به مناطق عملیاتی کسب کند.


سردار عبدالرضا دشتی در ادامه افزود: راهیان نور غرب، دریایی، جنوب و مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی از جمله اردو‌های راهیان نور می‌باشد که در استان بوشهر برگزار می‌شود.


وی در پایان با بیان اینکه اردو‌های رایان نور از اثربخش‌ترین فعالیت‌های فرهنگی در جامعه به شمار می‌آید اذعان کرد: اردو‌های راهیان نور به عنوان برترین و فرهنگی‌ترین کار ممکن در جامعه در راستای تبیین نسل جوان و آینده به شمار می‌آید و شایسته است مسئولین نسبت به پیشرفت هرچه بهتر این اردو‌ها اتمام ویژه‌ای داشته باشند.


در پایان این مراسم از دست اندرکاران برگزاری‌ اردو‌های راهیان نور در استان بوشهر با اهدا لوحی تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

درباره متن فرمت

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .